göğüsleri yalamak emmek büyümesini gerçekten etkilermi

Soru

Ben 25 sevgilim 20 yaşında iki senedir birlikteyiz her şeyi ilk benim ile yaşıyor hal böyleyken ilk göğüslerine yöneldiğim de kendi bile tutsa acıdığını söyledi fakat benim ilgilenmemi öyle demesine rağmen deneyince çok beğendiğini söyledi. Sevgilimin çok hoşuna gitti ama uçları batıktı şimdi sivri şekilde belirgin. İki senedir hafta da iki gün min. 15 20 dk maxx. 1 saat 40 dk olmak üzere göğüslerini emip yalıyorum ilk başta 4 ay zaman zaman az yada çok ağrıma olduğunu söyledi ve göğüsleri 1 sene sonrasında aynı sütyenlerine sığmadığını gördük ilk başta adet dönemidir ondandır dedik fakat o zamanlar yaklaşınca daha da büyüdüğünü fark ettik. Sevgilim kızıyor sen büyüttün diyor bu kadar doğru mu acaba ben etkiledim mi ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 7

  yazık kıza cinsel bilgisizlik zirvede, siz cinsellik yaşamıyor kıza zarar veriyor, işkence ediyorsunuz haberiniz yok. yaptıklarınız çok yanlış çocuk doğurunca emzirmeye başlayınca ne acılar sorunlar yaşayacak o kız haberiniz varmı ? muhtemelen yok cinsel eğitim şart.

 2. 5

  Gerçekten seviyormusun bu kadını? Eğer srvmiyorsan buna devam et, eğer seviyorum diyosanda bu işkenceye son ver. Senin yüzunden sıkıntılar cekicek ayrıca ilklerini benle yasiyor diyorsun sanki sen ilişkilerde cok bilinçliymis gibi davranmaktan uzak durmanı tavsiye ederim. Kusura bakma ama durum bu

 3. 2

  malesef bu konuda bilinçsiz çok erkek var. uzun uzun açıklayarak yazayımda okuyup azıcık bilgilensinler. memeler yapı gereği tek bir şey için tasarlanmıştır oda çocuk emzirmek, vücutta başka bir işlevi görevi yoktur. meme içeriğinde anne sütünü salgılayan özel salgı bezleri ve meme ucuna kadar süt kanalları en son ucunda ise papilla isimli mikro kaslar ile sinirler vardır. gebelik döneminde salgılanan hormonlar sonucu but salgı bezlerinin çalışması için hazırlanır ve ilk emzirme esnasında memeğin ağısı ile vakum yapması sonucu sinirler tetiklenerek artık süt üretimi başlar. bu noktada gebe değilken siz meme uçlarını fazlaca emerseniz vücuda yanlış sinyal gödnerirsiniz. vücut gebelik hormonu olmamasına rağmen meme uçları uyarıldığı için salgı bezleri büyümeye genişlemeye ve süt üretmeye çalışırlar. ancak hormon eksik olduğu için üretemez, süte benzer 5-10 damla civarı şekerli bir sıvı ortaya çıkarır. bu sıvı meme içinde kalmaz meme uçlarına yönlendirilerek çıkmaya zorlanır. bu süreçte memelerde ağrı uçlarında acıma ve hassasiyet oluşur. bazen sütyende bile akıntı olur, hatta emme esnasında ağıza bile gelebilir. bu sebeple vücudun dengesi bozulmuş olur. simdiden gebe değilken göğslerin emilmesi uyarılması sonucu zamanla meme uçlarındaki papilla isimli geçirgen doku üzerindeki delikler büyür oradaki damar ve sinirler tahrip olur. gerçek emzirme dönemi gelince ise bu delikler çok büyük olduğu için memede süt tutulamaz daha bebek emmeden göğüs uçlarından sızmaya başlar. meme uclarında açılma sebebiyle bakteriler buralara yerleşir enfeksiyon ve yara olur. çocuğunu emziremez sütünü sağamaz hale gelir. acılı ıstrap üzütnü stres te cabası. anlayacağınız sevdiğiniz insna o kadarç ok zarar veriyorsunuz ki..

 4. 3

  koca adam olmuş ama hala meme mi emiyorsun 🙂 şaka bir yana yazık değilmi kıza, bizim milletin bildiği 4 şey var. popo, vajina, penis, meme bunlar cinsellik demek 🙂 göslerle oynanır ama sizin öyla yaptığınız gibi değil, azıcık okşar, azıcık yalar, azıcık sıkarsınız arasına boşalırsınız falan ama bunların toplam uyarım süresi 3-5 dakikayı geçmez öyle uçlarına yoğun müdahale yapılmaz. göğüsleri büyüdü diye anlatıyorsun marifet yapmış gibi kızın süt salgı bezleri şişmiş neredeyse sut akacak farkında değilsin. üstelik göğüsler çabuk deforme olacak. bilmiyorsun tabi kadınlar goğüslerim bozulmasın diye çocuğu bile az emzirmeye bakıyorlar. sen abartıp daha çok zarar veriyorsun. sevgilin 25-30 yaşına gelince 45 yaşında kadınlar gibi sarkık olacak göğüsleri. azıcık ön sevişme nasıl olur öğrenmeniz lazım. cinsellik bu değil.

 5. 3

  Artık nasıl yaladıysan kızın göğüsleri büyümüş.😂Neyse ciddi olmak gerekirse eğer,bu konuda bir fikrim yok.

 6. 6

  bu kadar çok göğüs emmek zararlı değil mi memede akıntı olmuyor mu ? meme ucu kabuk bağlamıyor mu ?

 7. 3

  bir insanın sevdiğine zulmetmesi kadar saçma bir şey yok. hem onu çok seviyorsun hemde ona çok acı çektiriyorsun ne kadar zıt bir tezat. tabi bu noktada bilinsizlik mi desem, eğitimsizlik, acemilik, belki cahillik demeli ama ortada ne yaptığını bilmeyen birde bunu marifetmiş gibi anlatan çokça insan var. üstelik büyük kalıcı zarar veriyorlar. başta bir arkadaş eğitim şart demiş katılmamak elde değil.

 8. 4

  Sevgili arkadaşlar hepinize görüşlerinize ve bilgilerinize saygım sonsuz öncelikle bunu bilmenizi istiyorum. Acımıyor mu kabuk olmuyor bu deformasyon olmuyor mu diye soran söyleyen arkadaşlarıma öncelikle şunu söylemek istiyorum ilk zamanlar uçları gerek yaş gerek deneyimsizlik den dolayı içinde olduğundan ilk 3 5 tam hatırlayamıyorum yaladigim da emdiğim de hep bir sonrakinde tekrar içeri girdi ve tekrar yapınca çıktı artık ne zaman yapsak hep ayni bu süre de de daha önce de söylediğim gibi kendim bile dokunamiyordum ama sen hiç acitmadin aksine çok hoşuma gidiyor diye söyledi sadece o ilk başlarda biraz Ağrılar oldu onlar da gecti çok şükür 🙏Sıvı yada süt gelmiyor mu sorana da Hayır gelmedi. Şunu da söylemek istiyorum aile yapısı itibariyle de kadınlar hep dolgun göğüslü annesi kuzenleri teyzesi hep büyük memeliler hatta benim ile yaşıt da bir kuzeni var onun sevgilisi olmadığı halde çok büyük yoruluyor diye küçülttürdü. Genetik itibariyle de 40 yaşında annesi 3 çocuk doğurmuş kadın sevgilimin dediğine göre en ufak sarkıklık yok ayni şekilde teyzesi ve annesinin de ona söylediği anneannesi bile 55 yaşındayken biraz sarkmaya başlamış o kadar. Cinsellik 4 şey diye biliyorsunuz diyen kişi acaba kendin mi öyle biliyosun ben seviyorum çok şükür sevgilimi ve ben onun yorgunluğu olsun hastalığı hiç fark etmez ya arabam da evim de yada misafirlikte dahil o istediği yada ben istediğim zaman ayaklarını uzatıyor uzun süre masaj ve yalayıp emiyorum parmaklarini tek tek seve seve keyifle 🤩😍 kremler maske oje bunlari ben yapıyorum ve bunu ilk defa birine yapıyorum o da çok şükür sevdiğime. Ondan önce asla denemedim. O diğer bilinen yapılan şeyleri de cok şükür yapılacağı zaman ikimiz de yerine göre an itibariyle gerçekleşiyor. Yani arkadaşlar o istese bile veya ben onu çok istedim diye kesinlikle ikimizin yada birimizin zevk almasi uğruna asla onun caninin yanacağı bir ilişki sözkonusu dahi olmaz ben onu hiç bir zaman onun da bilincinde olduğu yada benim açıklamasini yaptığım kısa süreli ve bir yada bir kaç kez mecburiyetten olmasi gereken Ağrı acı yorgunluk gibi şeyleri gönül rızası ile kimisini yaşadık kimisi yaşanmadı önemli olan bu diye düşünüyoruz şimdilik

 9. 3

  benim de böyle arkadaşım vardı. yaladıkça 2 katına çıkacağına inanırdı. üstelik günde 8 kere bile ozbir çektiğini anlatıyordu. sonra ne mi oldu. herifin beyin hücreleri yandı gibi. şimdi konuşması kekeme gibi ve hafızası yarı yarıya zayıfladı. 🤪🤫🤐😬😳😟

Bir cevap bırakın