kadınlar göğüslerinden tahrik olur mu

Soru

mrb, sevgilim cinsel olarak isteksiz. birde vajinal kuruluk sorunu var. iki sorun bir araya gelince cinsellik onun için işkence oluyor. internette araştırdım bunun için ön sevişme süresini uzun tutun diyor. cinsel ilişkiden önce bolca dokunun öpüşün okşayın yalayın koklayın tüm duyuları kullanarak şehveti harekete geçirin yazmışlar. yalama konusunda biraz mesafeliyim, okşama öpüşme tamam ama mesela sadece göğüslerini yalasam yeterli gelir mi, illa vajinayı falan yalamak gerekir mi ? yani tahrik olsun sulansın isteklensin yeterli bizim için.

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  böyle şeyleri okuyunca şaşırıyorum, cinsel bilgisizlik hat safhada ama ite kaka çaka çuka laga luga bir şeyler yapıp seks yaptık diyorlar ya hayranım onlara 🙂 cinsel eğitim şart, lakin ciddiye alan yok bunu okullarda ders yapsınlar. öyle kara düzen gidiyor ki adam 40 yaşına geliyor hala bir gece eşini mutlu edememiş. bu nasıl cinsellik anlamadım gitti. tamam adamları geçtim, kadınlar bunu yaşayamazken sesleri çıkmıyor kaderine razı olup öylece yaşıyorlar ya kime sitem edeyim. tavsiye falan vermiyorum sitem etmeye yazdım cevabı, zaten ne akıl versek dinlediğinizde yok.

 2. 3

  kadınların erojen bölgelerini araştırabilirsiniz, evet göğüslerde bu bölgelerden biri. illaki oral yapmanız yalamanızda gerekmiyor elinizle okşasanız yeter. canınız çekerse yalarsınız, mecbur kural yok cinsellikte. ön sevişmeyi uzatmak için biraz daha fazla çaba gösterin bu aşamada isteklenme ve sulanma artışı olacaktır. erkekler ufo gibi bastınmu düğmeye anında ısıtmaya başlıyor, kadınlar soba gibi ateş alıp közleşip ısıtması zaman alıyor. unutulan diğer nokta erkekler düğmeyi kapatınca işi bitti, lakin kadınlar öyle değil o közün geçemsi zaman alıyor. tam havaya giriyor erkek işini biriyor kadın ortada kalıyor. bunları yaşamak sonunda kadınlarda beklentisel hayal kırıklıklarına neden oluyor, daha da birşey beklemez oluyorlar.

 3. 2

  bak şimdi beni iyi dinle on sevişme şart ve yapilan ortamda ikinizde sakin olun bol bol öpüşün sen göğüslerini de emsen ellesen kafi 10 dk kadar ön sevişmeye bu şekilde devam et. elinlede vajinayi biraz okşa hala sulanmadiysa zaten kac ordan 🙂 ama eminim sulanacaktir. vajinaya girme on sevismede okşa unutma sonra iceri

 4. 3

  göğüslerden tahrik olmasına olur lakin göğüsleri öyle fazla uyarmamak lazım. yoksa sonra çok fazla sorun yaşayabilirsiniz. emince çok oynayınca aktifleşiyorlar acımaya akıntı gelmeye başlıyor. hiç ellemeyin değil ama abartmayın bence. elinizi kullanın erojen bölgelere dokunup okşayın. oral yapmak mecbur değil.

 5. 3

  tahrik olurlar. diğer tahrik olabilecekleri yerler klitoris ve popo diyebiliriz. oral seks de ilave edin. vajinal kuruluk devam ediyorsa ona göre bir kaydırıcı jel alabilirsiniz. cunnilingus ( kadına oral seks) onun daha hoşuna gidiyorsa ön sevişme bittikten sonra da cunnilingusa devam edebilirsiniz.

Bir cevap bırakın