erken boşalma ve penis boyu sorunlarım var

Soru

Herkese merhabalar 23 yaşındayım daha önce hiç birliktelik yaşamadım şuan ise beraber olduğum kız arkadaşım birlikte olmamızı istiyor ama ben yapamıyorum ergenlikten beri hep mastürbasyon yaptım ve şuan bile her gün yapıyorum boşalma sürem ise hiç bir zaman 1 dakikanın üstüne çıkmadı internetten araştırdığımda o an onu düşünme aklına başka şeyler getir gibi yolları vardı denedim ama başarılı olamadım ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ayrıca penis boyum çok çok küçük utanıyorum konu açıldığında her seferinde bi bahane bulup erteliyorum sorunlarımı nasıl çözeceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  Şahsıma sorarsan bence yüzleşmekten başka çaren yok. Şu anki stresin eğer onu kaybetme korkusundan ise mantık çerçevesinde onunla konuşmalısın ve durumu anlatmalısın. Nereye kadar gidebilir ki bu durum. Şayet ailesi ile iletişimi iyi olan bir kız arkadaşın var ise; sana eğitici ve öğretici davranacaktır diye düşünüyorum. Aynı şekilde sende onun hataları, kusurları karşısında doğru tavır sergilemeyi bilirsen! Emin ol bir şekilde halledersiniz. ”Tabi işlerin varsayıma göre de gitmeyebilir.” Ama yine problem yok. Stresin eğer şu an kendinle alakalı ise; durum ne olursa olsun aşabileceğin bir noktadasın aslında. Stresi kendinde kronikleştirme. Penisinin boyuna odaklanma, unut öyle bir şey yok. Mastürbasyon yaparken erken boşalıyor olman. Erken boşalma sorununun olduğu anlamına gelmiyor. Tecrübe edinmen lazım. Rahatla ve iyi ”uzun uzun” bir sevişmeye odaklan hiç acele etme; hiç ama hiç. Seksi sadece penisin vajinaya girmesi olarak düşünme. Eğer spor ile aran yok ise en kısa zamanda ufakta olsa spora başla kondisyon edin kendine. Kas yapman lazım demiyorum altını çizeyim; kondisyon yaparsan iyi olur. Siz siz olun korunmasız ilişkiye girmeyin. Üç beş denemeden sonra bir problem olup olmadığı anlaşılır. Olurda her şey rayında giderse bu sevişmelerin arasında çok fazla zaman dilimleri girmezse senin için iyi olur. Daha hızlı adapte olursun Kendini gözlemle. Sevişmeye başlarken geciktiricili kondomda kullanabilirsiniz. Ama ilk etapta birden geciktiricili kondoma alıştırma kendini. Bir kaç denemeden sonra bakarsın duruma göre anlarsın kendini ona göre davranırsın. Bunların hepsi gelir geçer merak etme. Umarım doğru aks edebilmişimdir. Başarılar diliyorum.

 2. 4

  sürekli benzer sorular görüyorum acaba soruyu yazmadan önce hiç siteyi okumadınız mı ? bahsettiğiniz şeylerle ilgili erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum başlıklı bir konuda 100 lerce bilgi yazmışlar bunları incelediniz yada denediniz mi ?

 3. 3

  Sevgilinle yap dene eğer beğenmezse zaten onun gecesine kalmaz engeli basar bir daha olmaz

 4. 5

  boyu çok önemli değil, performans ve penisi kullanma kabiliyeti, ilişkiyi sürdürebilme becerisi önemli. bu sebeple boy ile ilgili muhabbeti unut. sen erken boşlamayı aşmak için çözümlere bak. misal mastürbatörle boşlama kontrolü antenmanı yaparak kendinizi geliştirmeniz lazım. zaten @maksicom216 iyi bir öneride bulunmuş bencede incelesiniz sizin için faydalı olur.

 5. 2

  bendede erken boşalma mevcut 1nci posta kokusunu duyduğunda bayılıyor ikinci biraz sürüyor 15dk biraz uzun sürerse partnerimin canı yanıyor hayat devam edip gidiyor

Bir cevap bırakın