popo anüs kokusu iticimi nasıl geçer

Soru

merhaba eşim popomu yalasın istiyorum çok nadiren yapmak istiyor temizliğime dikkat ediyorum fakat seks yapmadan önce duş alıp sevişmeye başlasak yine popoda o koku kalır mı ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  iyi yıkasanda mutlaka biraz koku kalır, oradaki dokular terleme ve havasız kalması sebebi ile illa olur. aşırı sabunla filan yıkarsan bu sefer kuruma ve tahriş oluşur. bunun yerine inintim denilen özel şampuanlar var onlardan kullanmak daha doğru.

 2. 4

  arkadaşım poponun tamamen kokusu %100 gitmez çünkü bildiğiniz üzre orası sindirim-boşaltım sisteminin bir parçası temizliğine dikkat ediyorsan sorun yok daha ne istiyorsun demek ki eşin yapmak istemiyor her zaman

  • 3

   Aynen adama itici geliyor demek ki ondan olmali……………

 3. 4

  ne yapsanızda bir miktar koku kalır, size gizli bilgi vereyim aromatik tatlandırıcılar var gıda sektöründe kullanılıyor. güzelce yıkadıntan sonra onlardan alıp parmağınıza 1-2 damla damlatıp anüs ve çevresine parmakla cilde yedirin. sonrasında yalaken tadı ve kokusu muhteşem olur partnerinizde bundan pek bir keyif alır.

  • 3

   @baturbatur cuğum verdiğin bilgi çok güzel fakat şuandan sonra gizli değil 🙂 çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için

 4. 3

  Merhabalar bu konuda çok tecrübem var sadece duş alıp güzelce yıkayınca koku falan kalmaz malesef eşiniz sevmiyormuş

 5. 3

  Aromalı, hijyenik bir temizlikten sonra anüs yalanmaz mı ya. Çeperi, o lif lif yapısı, rengi bence kaptırıp gitmeli çok düşününce de olanı da abartma durumu oluyor.

Bir cevap bırakın