pasifken boşalmayı engellemek yada geciktirmek

Soru

Herkese merhaba, pasifken aşırı zevke geldiğim an boşalmayı engelleyemiyorum ve boşaldıktan sonra heyecanım kayboluyor isteğim bitiyor. Bunun için penis kilidi mi almalıyım yoksa silikon penis halkalarından mı ? Bu tür şeyleri kullanmanın boşalmaya bir etkisi olur mu ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  pasifken tatmin olmak orgazm olmak aktifken yaşadığın duruma hiç benzemiyor. mesela aktifken boşalmanın yaklaştığını hissedince durup biraz bekleyip erteleyebiliyorsun ama pasifken bunu yapamıyorsun durmak beklemek işe yaramıyor zirveye ulaşıp patlıyorsun gidiyor. bahsettiğin silikon penis halkaları daha çok aktif bireyler için kullanılıyor, penis ereksiyonda kalsın inmesin bu sayede sekse devam edebilsin diye, haliyle pasif olduğun süreçte halka kullanmanın sana bir avantajı yok. hatta erken boşlamana bile sebep olabilir. boşalamyı ertelemek için ereksiyonu baskılamak faydalı olabiliyor. bunun içinde penis kilidi kullanmak daha mantıklı. ereksiyonu baskılayıp boşlamayı geciktirebilir. sizde nasıl karşılık bulur bilemiyorum ancak ben bir süredir kilit kullanıyorum bu süreçte memnun kaldım diyebilirim.

  • 2

   Doggy pozisyonunda daha uzun sürüyor penis yatağa değmediği için siz ne düşünüyorsunuz

 2. 8

  Elinizi hiçbir şekilde penisinize götürmeyin, penis kilidi mutlaka takın ve boşalmaktan çok boşaltmak kısmını düşünün bunlar size zaman kazandırır.

 3. 2

  aktif takılırken penis inmesin istiyorsan silikon halka, pasif takılıyorsan uyarımı azaltmak ereksiyonu baskılamak için penis kilidi daha ideal oluyor. birde farklı pozisyonlar denemek ise yarayabilir, mesela porno filmlerdeki o yapamsı uygulaması zor posizyonlardan. klasik şeyler işin çabuk bitmesine neden olur. ne kadar zorlarsan, kendini ne kadar yorarsan, finalde o kadar doyurucu bir boşalma yaşarsın.

 4. 4

  son dönemin trendi kilitler çokça kullanılıyor. eğer hoşunuza gidiyor ilginizi çekiyorsa sizde deneyebilirsiniz. boşalma konusunda partneriniz ile birlikte çalışmalısınız, o kendini kaptırıp devam ediyorsa siz boşlamaya engel olamazsınız, eğer o size önem veriyorsa sizin boşalma zamanınızın geldiğini fark edip tempoyu yavaşlatır durup bekleyerek sizinde hala bu haz döngüsü içinde kalmanıza destek olacaktır. yoksa horoz gibi üste çıkıp tepinen, alttakini unutan bir partner bencildir, bu gibi biriyle çokta kayifli bir süreç devam etmez.

 5. 3

  Kilit taktığında ereksiyon olamaz zaten otomatikmen de boşalamaz

  • 4

   kilitliyken prostat zevkine alışıldığında serteşme olmadan yumuşak halde boşalma oluyor son 3 aydır ben bunu yaşamaya başladım yumuşak haldeyken boşalmaya başladım

Bir cevap bırakın