karımın iç çamaşırlarını giyiyorum

Soru

biraz utanarak yazıyorum, yıllardır kadın kıyafetlerine ilgim var bana çok erotik çekici geliyor. heyecanla jartiyer çorabı ve tanga giymekle başladı sonra tutku halini aldı. her seferinde biraz daha ilerledi. şimdi geldiğim noktada gizlice karımın kıyafetlerini falan giyip makyaj yapar hale geldim. hep görüyorum bunu eşiyle paylaşan birlikte giyinip gezmeye bile çıkan çiftler var. artık bende saklayamıyorum doldum itiraf etmek istiyorum, gay değilim, erkeklere ilgim yok. beni yanlış anlarsa, yada dinlemez anlamaya çalışmazsa diye çekiniyorum. bazen ne diyecekse desin deyip kendi kendime gaza geliyorum. sizce hata mı yapıyorum, böyle bir şey söylenir mi, saklamak artık ağır geliyor ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 3

  kadınların böyle şeyleri anlaması çok zor. eğer öyle gaza gelir bir kerede söylemeye kalkarsan muhtemelen şok etkisi yapar çok ters tepki alırsın. söyleme niyetindeysen önceden küçük önermeler ile sorular ile tepkisini düşüncesini ölçmelisin. eğer olur gibiyse yine uygun şekilde azar azar söylemelisin. yok eğer bu konular bile konuşulurken çok tepkili ise o zaman hiç bir zaman eşin bunu kabul etmeyecek demektir. o halde asla söylemeni önermem

 2. 2

  bazı erkekler bayan iç çamaşırları giyiniyorlar. son zamanlarda etrafımdaki bayan arkadaşlarımdan da duymaya başladım eşimi iç çamaşırlarımı giyinirken yakaladım vs türünde. benim sorum sa şu; bu şekilde bayan iç çamaşırları giyinen beyefendiler acaba neden kendi iç çamaşırları yerine eşinin yada kendi aldığı bayan iç çamaşırlarını giyinmek istiyorlar? acaba bayan iç çamaşırları onları cinsel olarak tahrik ettiği için mi bunu yapıyorlar? sitede bu şekilde eğilimi olan bir çok üye arkadaşlar gördüm. özellikle eğilimi bu yönde olan arkadaşlara sormak istiyorum sizi bu şekilde karşı cinsin iç çamaşırlarını giymeye iten istek arzu vs nedir? cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

  • 3

   işin aslı şu ki bayan kıyafetlerine ilgi duyan kişiler genelde en yakınındaki kişilerin kıyafetlerine yöneliyorlar. bu o kişiye ilgi duydukları için değil en kolay erişilebilir el altında bulabilecekleri seçenek bu olduğu için. muhtemel imkanları olsa kendileri gidip en seksi en beğendikleri kıyafetleri alıp giyerlerdi. ancak çoğu kişinin bu tip hisleri gizli olduğu için başkaları bilmesin diye kıyafet almak saklamak gibi daha bir çok sorun olduğu için çevrede bulabildiklerini giyip deneyip sonra yerine koymayı tercih ediyorlar. temel sebep bu, umarım açıklayıcı olmuştur. zaten özgür düşüncelerini eğlimlerini hislerini başkalarına açıklayabilen kişiler istediği gibi alış veriş yapıp giyinip kendi gardıroplarını bile kuruyorlar.

  • 3

   cinsel olarak aşırı derece de tatmin edici bir durum. ben 3 ay önce eşimin yanında giymeye başladım. önce erkek string ile başlayıp sonra bayan string külotlu çorap tayt ta döndü olay. bu şey gibi aslında sevdiğin bir şey var ama ulasamiyorsun. çünkü önünde engeller var. eğer tabuları yıkabilirsen o kalıptan kendini çıkartirsan mutlu oluyorsun. tıpkı şuan benim yaşadığım durum. artık gizlice giymek yerine aleni bir şekilde giyiyorum. bunu bilmek bile içimi bir hoş ediyor ve çok rahatlıyorum. bu bir fantezidir. aslında kıyafet fetişti de diyebiliriz.

 3. 2

  @cd-hulya acaba bayan iç çamaşırları onları cinsel olarak tahrik ettiği için mi bunu yapıyorlar? sitede bu şekilde eğilimi olan bir çok üye arkadaşlar gördüm. özellikle eğilimi bu yönde olan arkadaşlara sormak istiyorum sizi bu şekilde karşı cinsin iç çamaşırlarını giymeye iten istek arzu vs nedir? cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

  • 2

   evet pek çok üye var ancak çoğu sonradan görme 🙂 işin aslı bu tip eğilime sahip olan kişiler eskiden azdı hatta hiç bilinmezdi. sonraları internet yaygınlaştıkça bunları gören öğrenen şehveti zirve yapani ne yapsa tatmin olamayan ve farklı arayışlara girenler sebebi ile hızlıca arttı. şimdi istek arzu konusunda çok farklı değerlendirmeler var, bence iki yönlü bakmak lazım, ilki cinsel karakterini gerçek kimliğinden farklı tanımlayan trans bireyler kadın olmak isteyen kadın gibi hissediyorum diyenler. onların şehvetle azgınlıkla alakası yok onlar kadın gibi olmak istiyorlar haliyle öyle giyiniyorlar, kıyafet onlar için bir giysi daha ötesi yok. ikinci kısım kadın kıyafetlerini erotik bulan fetish dediğimiz duygulara sahip kişiler. bunlar için kıyafet yoğun bir cinsel erotizm nesnesi. kadın üstünde kıyafeti görmek bu kişilere heyecan verdiği kadar, bu kıyafeti bir ters kontrast ile bir erkek üzerinde göremek bu kişileri daha çok tahrik ediyor. son aşamada kendileri üzerinde görmek ve bu tensel hissiyatı yaşamak bu bireyler için tarifsiz farklı bir haz. hani yemeklerde hem tatlı hem acı, hem tatlı hem tuzlu yada acı chili biberli çikolata sevmek gibi bir durum bu. birde kategorize edemeyeceğim otoban kenarı bireyleri var onlarda duygu his haz ahlak edep adap zaten birşey yok, onlar her tülü düzüşmeye odaklanmış kişiler. zaten yapabildikleri her şeyi yapıyolar.

 4. 4

  @cd-hulya öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. profilonizden anladığım kadarıyla sanırım crossdresser siniz? yaptığınız bu tanımlamarara bakarak affınıza sığınarak sırf merakımdan sormak istiyorum. sizin kıyafet tutkunuz bu tanımlardan hangisi?

 5. 2

  kadınların böyle şeyleri anlaması çok zor. eğer öyle gaza gelir bir kerede söylemeye kalkarsan muhtemelen şok etkisi yapar çok ters tepki alırsın.

 6. 2

  eşimle çok güzel bir cd olarak yaşıyorum tarifi imkansız bütün elbiseler ortak

 7. 2

  herkesin fikri aynı olmayabilir de bana kız arkadaşımın giysilerini giymek tuhaf geliyor. ben her açıdan maskülen olmalıyım. yok ya ben yapamam 😒✋🤪😬🤔😒🧐🤨😵🤯

Bir cevap bırakın