cinsel ilgi evlendikten sonra neden azalır

Soru

evlenmeden önce etrafımda pervaneydi, başı ucunda et sallanan kediler gibiydi kapmak için hamle yapmaya hazır beklerdi, tabi fırsatını bulunca da çok güzel saatler geçirirdik. dakikalar değil gerçekten saatlerce sevişir seks yapar bir birimize doyardık. ne olduysa sonradan evlenince oldu günden güne ilgisizleşti isteksizleşti anlayacağınız çok değişti. bu gece gelecek misin diyorum erotik mesaj veriyorum, her gece her gece az biraz bir birimizi özleyelim diyor. her gece olsa iyi son yaptığımızdan beri 1 hafta 10 gün geçti. zorlayınca geliyor tavırlı gibi bir-iki yapıyor boşalıp off işim bitti dizlerim tutmuyor deyip salıyor kendini sonra dönüp uyuma modu. ne oldu bu adama anlamıyorum ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 2

  çoğu erkek de böyle bir durum var, sebebi belli değil. muhtemelen zaman içinde monotonlaşmak yada doymak – bıkmak olabilir. birde yaşa bağlı olarak yaşlandıkça cinsel istek azalmasına bağlı performans düşüşüşü olmasının etkisi var. sadece sizin kocanız değil bir çok erkek yıllar içinde aynı benzer duruma düşüyor. tabi bazıları bunu çok daha aşırı şekilde yaşayabiliyor. aslında bu şeyleri sorunları siz onunla konuşsanız ona anlatsanız sıkıntılarınızı dile getirseniz eminim oda çözümüne yönelik elinden geleni yapmaya çalışacaktır.

 2. 4

  fantezi yapmayı deneyin derim. erotik kıyafetler belki bikaç oyuncak falan. adamın ilgisini çekin biraz

 3. 2

  evlenmeden tertemiz mis gibi oluyodunuz ama evlenince muhtemel ilk aylardan sonra saldınız oda uzaklasti tabi haklıdır

  • 3

   kadın salmış erkek uzaklaşmış tebrikler şaşırtmadınız murat beydende bu beklenirdi zaten. bu kadınlar sürekli erkeğin uçkuru peşindemi koşacak, kalkmayanı kaldıracak, erken boşalanı teselli edecek, yapamyanı pış pışlayacak olur öyle şeyler diyecek gönlünü alacak, erkek işini bitirsin diye bekleyecek. pardon ama kadınlar mastürbatör mü ?

 4. 4

  çaresizce aynı şeyi yapa yapa haliyle mototonlaşma başlıyor. cinsellikte monoton olmayı hiç sevmez, heyecan yoksa cinsellikte yoktur. sizde geçmişte hızlıca cinselliği tükettiğiniz için şimdi heyecanı tükenmiş bir çift oldunuz. kadınlar istekli olabilir, isteksiz olsada cinsellik yaşayabilir, lakin erkeklerde öyle değil isteksizlik olunca heyecan olmayınca ereksiyonda olmuyor. penis sert olmayınca girmiyor, girmeyince haz zevk olmuyor, cinsellikten nefret gelip kaçış başlıyor. birlikte bu konuları konuşup size heyecan verecek yeni bir şeyler keşfetmeniz lazım. bu sayede eskisi kadar olmasada cinsel hayatınız aktif kalmaya devam edebilir.

 5. 2

  aslında cevabı soru içinde kendiniz yazmışsınız evlenmeden önce birbirinize doymuşsunuz evlenince de monotonluk başlamış

 6. 6

  aslında hayattaki herşey gibi cinsellikte bir yerden sonra maalesef monotonlaşmaya başlıyor ve çoğu şeyde olduğu gibi artık oda eski haz ve tutkuyu vermemeye başlıyor

 7. 2

  erkeklerin durumu sizden çok farklı hanımefendi. erkekler için her sevişme bir kendini ispat meselesidir. bunun için her defasında kendini daha iyisi için zorlamak her erkeği yorar.

 8. 3

  evlenınce hersey degişiyor birtek cinsel ilgi değil ki ah bende evliyim ne dertlerım var

Bir cevap bırakın