evlilik öncesi seks isteyen erkek

Soru

sevgilimle 2 yıldır birlikteyiz, arada konuyu cinselliğe getiriyor sorular soruyor, bende bilemiyorum çünkü cinsel hayatım yok diyorum. çünkü gerçekten öyle mastürbasyon bile yapmıyorum, gerçekten hiç ihtiyaç duymadım. ben konuyu kapatmaya çalışıyorum o ise yeni sorularla daha ileri gitmeye çalışıyor. bir kere denesen seksi çok seversin, senin rahatlamaya ihtiyacın var, hiç denemediğin için böyle söylüyorsun, bir kere dene bak, sadece elle oynaşalım gibi hep cinselliğe yol yapıyor. bende bu durum beni rahatsız ediyor evlilik öncesi seks yaşamak istemiyorum. neyse o olacak artık evlenince kocamla bunları konuşuruz. ne yanı ben senin kocan olmayacak mıyım, benimle ciddi değil misin diye alttan gaz veriyor. bende bilemem artık 2 gün sonra seviyorum derken ortadan kaybolursan ne yaparım diyorum. bi morali bozuluyor sus pus oluyor. birkaç gün geçiyor yine aynı benzer konular, kocan olacağımı sana kanıtlamak istiyorum, seni mutlu etmek istiyorum, senin de zevk almanı istiyorum gibi imalarla yine seks yapalım diyor. benim de ister istemez güvenim kayboluyor. yani size de evlilik öncesi seks isteyen erkek samimi geliyor mu ? kolayca bu isteğine evet hadi yapalım diyebiliyor musunuz ? nede olsa evleneceğiz ha bu gün ha yarın ne fark eder yatağa geçelim diye kolayca karar veriyor musunuz ? bilemiyorum sorun bende mi ? bu sorular beni sürekli rahatsız ediyor.

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    biz erkeklerin tipik davranış şeklidir bu. “ben senin kocan olmayacak mıyım”, “zaten evleneceğiz” vs. söylemler konuyu istediği düzleme çekme çabasından dolayı. benden sana tavsiye sınırını net çiz ara ara yoklayacaktır seni ama sen gardını düşürmezsen onun istediği konuma gelmezsin. şunu da ayrıca belirteyim ilişkiler içinde evlilik öncesi cinsellik ile ilgili konular konuşulabilir. en azından kafadaki soru işaretlerine cevap bulabilmek için.

  2. 4

    herkesin fikrine saygı duymak lazım. özellikle sevgililik döneminde, kandırmak aldatmak, fırsatlardan yararlanmaya çalışmamak lazım. bu noktada senin uyarmana rağmen sevgilin sürekli seni ikna etmeye, olmaz dediğin şeyleri yaptırmaya çalışıyor. samimi erkek sabırlı saygılı olur, sevdiğini hataya düşürmek için uğraşmaz.

  3. 4

    gardını düşürmemeni öneriyorum çünkü ne kadar istekli olursa olsun evlilikten önce istemiyorsan olmamalı bence

Bir cevap bırakın