hoşlandığım kişi benden önce birçok kişi ile cinsel ilişki yaşamış

Soru

internette bir süredir sohbet ettiğim kişi ile samimiyeti ilerlettik. akçası bende ona ona karşı bir hoşlanma oldu. tabi bu esnada onun benden önce epey ilişkisinin olduğunu öğrendim. şimdi bu durum kafama takıldı, benim bir sevgilim oldu oldu onunla da her halde 8-10 defa ilişki yaşamışızdır. olmadı anlaşamadık yollarımızı ayırdık. kızın dediğine bakarsak 4 sevgilisi olmuş epey ilişki yaşamış adet olarak söyleyemem çünkü saymadayım dedi, burdan bayağı bir çok olduğunu çıkarıyorum. şimdi bu durum sanki beni bir noktada rahatsız ediyor gibi. ne olması gerektiğine karar veremiyorum. siz böyle durumlarda ne yapıyorsunuz, belki sizde cinsellik yaşamak için önemli değil gel gel diyorsunuzdur, lakin ben ciddi gelecek evlilik tarzı gelecek hedefte ilerleyen bir ilişki arıyorum. fevri mi karar veriyorum, ön yargılımı yaklaşıyorum bilemedim ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  Kaç yaşındasın bilmiyorum ama İnternetten tanıştığın daha doğrusu tanımadığın biriyle ne evliliği ne hoşlantısı. Kendine gel. Evlilik kararı ya da hoşlanma böyle hızlı karar verilen, uzaktan hiçbir şey paylaşılmadan oluşan bir şey değil. Hatan en baştan burada. Belki şu an boşluktasın bilemem ama üzerler seni benden söylemesi. Çok ciddiye almadan tanışabilir ve duruma göre belki aşk olur ya da sadece cinsel amaçla görüşürsünüz. Ama yok ben illaki evlenmek istiyorum falan derseniz ve bu kişinin de size uymadığını düşünüyorsanız en baştan ayrılıp kimsenin vaktini çalmayın, ikinize de yazık olmasın. Ayrıca bir kadına en baştan ilişki istediğinizi falan belirtmeyin. Sizden uzaklaşacaktır.

 2. 6

  E sen yasarken problem yokta kız arkadasin yasarken mi problem oluyor? Bu zihniyetleri bırakin be dostum. Sen yasayip zevk almaya bakiyosan o zaman onunda hakkı, bencil olma. Erkekler olarak kadınlarin ustunden inmeyelim evlenmeye gelince kimseyle yatmamis olsun. Ne güzel dunya öyle birseymi var karsındakide insan. Gunahi sevabi kenara birakip konusuyorum. Sen nasil yasayipta zevk almaya bakiyosan oda ayni seye bakiyor. Bu düsunceleri bırakmassan isin zor

  • 4

   benim yaşmama ve onun yaşamadı değil, ben eşit açıdan değerlendiriyorum kendim yapıp o hiç yapmamış olsun demiyorum. ben sayılı sayıda yapmışken o çok sevgili değiştirmiş. buna göre değerlendirmek istediğim, kızın çok istikrarlı olmaması. faklı bir açıda açıklayayım, patron olsan işe birisini alacak olsan gelen kişileri değerlendirirsin. birisi vardır 10 yılda 10 tane iş yeri değiştirmiştir, biri vardır on yılda 2 tane iş yeri değiştirmiştir. ben daha istikrarlı olduğu için 2 iş yeri değiştireni alırım. kız içnide bu açıdna düşündüm, bu kadar çok kişi dğeiştirdiyse benimlede uzun sürekli bir birliktelik yaşamsı pek olası değildir. sanırım karakter uyumsuzluğu olur. sormak istediğimde bu idi. siz yanlış açıdan değerlendirdiniz.

 3. 1

  Ne aradığınızla, beklentilerinizle ilgili bir durum. Siz de yaşamışsınız aynı şeyleri. Sayısı, sıklığı canınızı sıkıyorsa tam olarak içinize sindirmeden adım atmayın.

 4. 4

  Birbirini yuz yuze tanımadıysaniz bu fırsatı kendinize verin öncelikle bu konular daha sonra belli olur. Belki is evlenmeye gelmeden bitecek

 5. 5

  Ondan size kadın olmaz ama yatacak birisi olur ancak gerisi boş seyler

 6. 2

  Sadece sayıyla alakalı değildir bir kız istese değil 4 kişiyi 14 kişiyi de rahatlıkla bulabilir

Bir cevap bırakın