evli kadınlar grup seks hayali kurar mı

Soru

merhaba, eşimle evleneli 10 yıl falan oldu. ben 40 o ise 37 yaşında. çalıştığı iş yerinde kısa boylu seksi bir kadın olduğundan bahsediyor, 1-2 kere eşimi almaya gittiğimde bende gördüm. ayarlayayım mı sana diye şaka yapıyor, benim hatunum var ne yapayım onu diyorum. niye ya beğenmiyor musun, çok güzel poposu var, dolgun memeleri var, kocası da yokmuş boşanmış, çok yıpratılmamış. aramıza almaz mıyız ? gibi espriler yapıyor. bir kere değil çok defa bunu söyledi. beni denemek için mi böyle şeyler söylüyor, hoşuna gidiyor heyecan olsun diye böyle hayali şeyler mi kuruyor yoksa gerçekten böyle bir fantazi mi arıyor anlamış değilim. sizce uzak perspektiften değerlendirince evli kadınlar grup seks hayali kurar mı ? eşimin bu tür şeyler demesinin sebebi ne olabilir ?

Cevaplar ( 5 )

  1. ilişkiyi canlandırmak için olabilir ama her şakada gerçeklik payı vardır. öbür taraftan biri kanına girmiş olabilir. porno seyrediyor olabilir. grup seks gibi şeyler bence her açıdan çok zevk veren şeyler değil. yine de bu tip şeyleri kabul etmek size kalmış. zevkinize göre tercih ediniz.

  2. öncelikle merhaba değerli dostum sizin hayatınız sizin mahreminiz sizin tercihiniz saygılar. bu arada kamu spotu bu tür ilişkiler hiç sağlıklı ve ahlaki değil.

  3. kadinlar yatak odasinda yasadiklarini kadin ortaminda anlatiyorlar belkide arkadasi ile bu konulari konustu oda bende ne zamandir yasamadim acim boyle seylere diye bahsetmis olabilir ve esinizde de bisex duygular var ise gizli olarak onu araniza alip yasamak istiyordur belkide

  4. bence, eşiniz hormonlarının çok aktif olduğu ve muhtemelen birazda bisex eğlimi olabilir. aksine çok sağlıklı bir davranış olmadığı kanısındayım.

  5. grup olayı sakat, her türlü pislik var, zaten nasıl bir adam karısını, özelini sevdiğini paylaşmak ister ki

Bir cevap bırakın