evde bitkisel bayan azdırıcı nasıl yapılır

Soru

arkadaşım evdeki malzemelerle sevgilisi için azdırıcı yapıyormuş. azdırıcı yiyeceklerden az biraz koyup hepsini karıştırıyormuş macun gibi sevgilisine yedirince isteğinin arttığını söyledi. bende söylediği bazı şeyleri karıştırdım denedim ama bulamaç gibi bişi oldu sevgilim bu ne ya dedi tiksindi yemedi. onun sevgilisi rahatça tüketiyormuş acaba bende nasıl yapmam lazım nasıl kullanabilir ? arkadaşım içine farklı şeyler koyuyor da bana söylemiyor mu acaba ? bir şey daha acaba bu azdırıcıdan bende yesem ne olur etkisi olur mu ?

Cevaplar ( 4 )

  1. evde bayan azdırıcı yapmak zor fakat ceviz,fındık bal karıştırılıp tüketilebilir hem de sağlıklı olur

  2. tüm afrodizyakları bir birine karıştırıp bulamaç yapsanızda bir faydası olmaz. bu tür şeylerin uzun dönem kararında kullanılması gerekli. öyle bir kaşık yer yemez azdırıyor diye düşünmeyin öyle bir etkisi yok. arkadaşınız biraz size ironi yapmış sanırım, çok ciddiye almayın şimdi büyük ihtimal size gülüyordur.

  3. onu bunu karıştırmakla olmaz, azdırıcı diye her şeyi yerseniz hem kilo alır hem karaciğer yağlanmasından inme geçirirsiniz. arkadaşınız sallamış sizi tufaya getirmiş. isteksizlik varsa doktora gidin hormon ölçümü yaptırın varsa bir şey doktor zaten takviye ilaç verir, eğer yoksa bir sorun o zaman durum psikolojiktir. zaten psikolojikse dünyayı yese fayda vermez sorun kafada demektir. bu durumda psikoloğa gitmek gerekir.

  4. Böyle bir şey olduğuna veya böylesi azdırıcı etki eden ilaç olduğuna inanmıyorum. şehir efsanesi….

Bir cevap bırakın