evdeki malzemelerle yapılabilecek bayan istek artırıcı macun tarifi

Soru

merhaba, sitede aradım bulamadım, sevgilimde aşırı cinsel isteksizlik var. bunun için hap ilaç aldım kullanmak istemedi. zararlı diyor kullanmıyor. doğal bitkisel evdeki malzemelerle yapılabilecek istek arttırıcı tarifi arıyorum. etkili sevgilimin kullanabileceği bir karışım olsun, hangi malzemelerle yapılabilir ? içine ne konulabilir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. bir insanın sınırları bellidir, yapısı kapasitesi bellidir. makam aracı olarak tasarlanmış bir arabayı yarış yapmak için kullanamazsınız. çünkü ne kadar zorlasanızda hem hantaldır hemde performansı yetersizdir. konfor için tasarlanmıştır. sevgilinde aynene öyle konfor insanı seks insanı değil, cinsel isteği yok. siz tavşan gibi azgın olabilirsiniz, ama o kaplumbağa gibi hiç azgın değil. bildiğin aranızda uyumsuzluk var. böyle birine ne versen ne yedirsen birşey olmaz azmaz. hem evdeki şeylerle öyle karıştırıp azdırıcı yapayım falan mümkün değil. bu tür işler labaratuar ortamında yılalrda deneme ve testelr yapıalrak özel oalrak formüle edilmiş ürünlerle mümkün. evde olsa milyarlık arge geliştirme yapan labaratuarlara gerek kalmazdı demi, azıcık mantuk yahu:)

  2. ciddi bir isteksizlik varsa önce bir uzman doktora danışmak lazım. buradan çıkacak sonuca göre hareket etmek lazım.

  3. romantik bir müzik eşliğinde 2 kadeh kırmızı şarap ya da 2 kadeh yumuşak içimli bir viski işinizi görür diye düşünüyorum.

Bir cevap bırakın