evde doğal geciktirici yapmak

Soru

selamlar, ben 24 yaşındayım, sevgilimle ilişkiye girdiğimizde çabucak boşalıyorum. sevgilim buna çok kızıyor doktora git diyor benimle sevişmek istemiyor. bir kere doktora gittim bir ilaç verdi, yutunca bende çok baş dönmesi ve ağrısı yaptı, gözlerim karardı bende kullanmaya korktum çöpe attım. sonradan öğrendim kimyasal olduğu için böyle yapıyormuş. yani kimyasal olmadan evde doğal geciktirici yapmak istiyorum, galiba bazı şeylerle yapılıyormuş. bende evde yapmak istiyorum ne kullanabilirim geciktirici için ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  hiç bir işe yaramaz, ben yıllarca her şeyi denedim, hatta bir keresinde aktardan bazı bitkileri alıp geciktirici diye karıştırıp çözleti yaptım sonra penise sürdüm az kalsın penisi mahvediyordum, çok fena tahriş etti. sana net olarak şunu söyleyeyim alıp kullanacağın hiç bir bitki işe yaramıyor. boşuna zaman kaybı. senin sonun bence boşalma kontrolü olmadığı için. mesela özel mastürbatörler var bunlarla boşalma denetimini kazanmak için antrenman yapsan süreni kademeli olarak uzatırsın. kimyasal bitkisel hiç bir ilaç kullanmana gerek kalmaz. şu bitkiler geciktiriyor falan diye aktarlar yalandan sap saman karışımı satıyorlar. hiç biri gerçek değil işe yaramıyor. büyük sözü dinle boşuna uğraşma.

 2. 2

  bence hiç böyle şeylere uğraşma gidip geciktirici al ve kullan doğal denen ve geciktirici etkisi var falan diyenlere de çok güvenme arkadaşında dediği gibi aktarlar samanı dalı alıp veriyorlar al kullan diye

 3. 6

  bazı ürünlere hassasiyetin olabilir, o sebeple yan etki oluyordur. yoksa kullanan 100 kişiden 90ı hiç sorun yaşamazken geri kalan 10 kişi hassasiyet sebebi ile farklı sorunlar yaşayabilir. tabi şuda var her ilaçtaki etken madde aynı değil, bir ilaç alırsın çok yan etki yapar, başka bir tane alırsın çok memnun kalırsın. doktoruna bunu söylemen lazımdı, buna göre farklı etken maddeli bir ilaç verebilirdi. bu arada @serdar96 beyfendinin söylediklerine de kulak verin, çünkü gerçekten erkeklerin çoğunluğunun ilaca falan ihtiyacı yok, tek sorunları cinsel kontrolsüzlük. eğer ki bu kontolu kazanırsanız nasıl yapılacağını öğrenirseniz sizin için problem çözülmüş olur. zaten kendinizi geliştirmeden böyle giderseniz de sevgiliniz sizi terk edecek çünkü onu mutlu edemiyorsunuz, ilişki sonunda tatmin yönünden eksik kalıyor, oda sizin yetersiz bir erkek olduğunuzu düşünüyor. hiç bir kadın yetersiz bir erkekle birlikte olmak, evlenmek, çocuk yapmak istemez, çünkü psikolojik olarak o erkeğin bu hayatta başarısız olduğunu yada olacağını düşünür, arayışa çıkarak daha güçlü gördüğü erkeklere yönelir.

 4. 3

  asıl ilaç beynin dostum. erkekler genelde mastürbasyon yaparken yakalanma korkusuyla yaparlar ve hemen oldu bittiye getiren, zevkini almadan boşalanlar çok fazla. böyle olunca da beyin çabuk orgazma odaklanıyor. evde kendin antreman yapmalısın. mastürbasyon yaparken geleceğini hissettiğinde hemen dur. 3 4 saniye öncesinde dur ve sonra 20 saniye ara ver tekrat devam et. bu şekilde erken gelmeni kademeli olarak öteler ve zamanla ortalama bir süreye ulaşırsın.

Bir cevap bırakın