eşinizinki kaç cm penisi yani

Soru

bazen seks sırasında kendi kendime düşünüyorum evlenmeden bu kadar büyük penisi olduğunu bilseydim evlenmezdim her halde diye. her seks seansi benim için işkence eziyet, canım acıyor zevk alamıyorum. sabretmeye çalışıyorum ama sonra stres oluyoruz. bu büyük penis takıntısı olanlara gödnereyim anca bir gün sabrederler ikinci gün adamı kovalarlar. zevk alamıyorum, ilişkide odaklanamıyorum. ya hayatım kabus gibi cinsellik dedinmi afakanlar geliyor. hatta bazen sırf bu yüzden boşanmayı bile düşünüyorum. mutsuzum ya mutsuz işte yokmu bir tavsiyesi olan ?

Cevaplar ( 9 )

  1. hayatım çok fazla gerilmişsin. sanki sadece penis ölçüsü değil sorun olan başka tatsızlıklarda var gibime geliyor. tabi büyük peniste can yakıyor ancak eşinizde penisi kullanma ile ilgili hataları var sanırım. büyük ihtimal aşırı yükleniyor buda size acı veriyor. bence sakince karşılıklı bu konuları konuşmalı bir orta yol bulmaya çaba gistermelisiniz.

  2. Iyi bir zarf atılmış ortaya düşen çıkarsa tebrikler. 😉

  3. sizin sözkonusu probleminiz eşinizin penis boyu değil sizin önyargılarınız ve korkularınız

  4. penisin büyüğü de küçüğüde sorun en anslı kişiler ortalama olanlar. gerçi kullanmayı bilmedikten sonra kaç cm de olsa kıymeti yok. adam yaparken yapay plastik vajinayı parçalıyor, düşün bu kadınla birlikte olsa kadına nasıl işkence eder. kocanızınkisi büyük diye illa hepsini sokması gerekmiyor, biraz cinsel eğitim alması bilinçlenmesi şart. bu tavırlarla ancak porno oyuncusu olur. gerçek bir karı koca ilişkisinde bu şekilde davranılmaz. biraz empati yapması biraz şevkatli davranması gerekir.

  5. merhaba, penis boyundan ziyade erkeğin bu konudaki yeteneği ve başarısı önemli bir etkendir. cinsellik işte ne var yapamayacak bilmek gerekecek bir şey yok, sokup çıkarıyorsun böyle yapa yapa boşalıyorsun iş bitiyor gibi bir düşünce ile cinsellik yaşayanlar tarafında bolca cinsel tatminsizlik ve mutsuzluk ortaya çıkıyor. eşinizin anladığımız kadarı ile biraz sert ve hoyrat davranışları var buda sizin canınızı yakıyor. onunla konuşmanız gerek rahatsızlığınızı dile getirmeli ondan bu sorunun çözümü içi çaba göstermesini istemelisiniz. gerekirse birlikte bir uzmandan destek alıp sorunların çözümü konusunda birlikte hareket etmelisiniz, boşanmak imkansızlıkla karşısında en son çare olmalıdır.

  6. bizde genelde büyük seviyoruz zevk meselesi demek ki

  7. Siz kadınlara da hiç bir şey begendiremiyoruz

  8. Eşin seni hazılayamıyor ön sevişmeniz bol ve oral yapmalı seni sulandırmalı direk içine alırsan acır canın

  9. beyin de hepsini sokmasın ve yavaş yavaş soksun. adamın anatomisi böyle. seks esnasında kulağına hoş şeyler hatta seksi şeyler fısıldamalı ve seni rahatlatmalı.

Bir cevap bırakın