kızlar bir erkeğin penisinin çapı kaç cm olması sizi tatmin eder

Soru

herkes erkeğin penisinin kaç santim olması gerektiğini soruyor bende ideal bir erkek penisinin boyu ve çapı kaç santim olmalıdır ki kadın tatmin olabilsin

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  merhaba, boyu bitti şimdi çapına mı geldi sıra. gerçi boyuna göre çapı biraz daha kadınlar için dikkat çekici olabiliyor. boyunun uzun olmasından değil de kalın yada ince olmasından kadınların yakındıklarını gördük çoğu zaman. eşimin sevgilimin partnerimin penisi çok kısa diyen 100 kişide birkaç kişiyse, buna oranla penisi çok içince diyenler daha fazla sayıda. muhtemelen kalın olması vajinayı doldurup vajina duvarlarına genişletici baskı yapması açısından biraz daha fazla sürtünmeye sebep olduğu için verdiği haz his daha yoğun olabilir. bu sebeple ince olmasını istemiyorlar olabilir. hatta penisi uzun ama ince diye yakınan sayısı daha ön plana çıkıyor. gerçi aksini düşünende vardır elbet ince olsun zor alıyorum diyende çıkacaktır. kalınlık kaç olmalı bunun için bir rakam vermek zor lakin tahmini 4 cm – 6 cm arası kalınlık tercihi fazla olabilir. birde kadın takipçilere sormak gerek onlarda bir fikir beyan etsinler, idealleri neymiş öğrenmiş oluruz.

 2. 3

  ya yok yok öyle küçük sevmiyoruz oldumu at şeyi gibi olsun 40-50 falan kalınlıkta ne gibi olsun hah buldum macar salamı gibi olsun, kalın kalın dilim dilim yanına kaşarda koyar tost yapar yeriz. böyle soru gördümmu anlıyorum kesin diyorum bu adamın şeyi bamya gibi adamın kafasında takıntı olmuş. yahu maharet boyunda çapında değil adamda, adamadam değilse zevk vermeyi bilmiyorsa kendini düşünüyorsa çapına boyuna bakmayız.

 3. 3

  boyu çok önemli değil ama biraz kalın olması iyi olabilir en azından ben öyle olmasını tercih ediyorum

 4. 6

  birçok kadın hep ortalama seviyor ne büyük ne küçük :)))

Bir cevap bırakın