penis boyu ve penisim bokser içinde aşağı kayıyor

Soru

Herkese mrb ben 22 yaşındayım ve penis boyum 16 cm. genelde gün içinde penisim sürekli oraya buraya kayıyor aşağı kaçıp araya sıkışıyor. öyle olunca bendede düzelteme ihtiyacı oluyor. elimle sürekli üsten duruş pozisyonunu ayarlıyorum. anlayacağınız çok rahatsızlık veriyor. herkeste aynı şekilde mi oluyor yoksa ben bu durumu takıntı haline mi getirdim bilemiyorum. hiç ellemeyeceğim diyorum olmuyor rahatsız ediyor. bu şekilde sorun yaşayıp çözüm bulan var mı ? ne yaptınız ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  kanka daha öncede önermiştim boxer kullanmayı bırak erkekliğe zararlı, penis şeklini bozuyor. sağlıklı bir erkeğin penis başı yukarı doğru göbek deliğine bakcak şekilde dovdeye yaslı durması lazım. hem penis şekil olarak hemde oradaki kanı tutup ereksiyonu sağlayan damarların gelişimi için bu gerekli. bu sebeple tavsiye olarak slip çamaşır kullan. tabi öyle dandik olanlarından değil pamuklu kaliteli rahat penisi testisleri iyi sarıp doğru posizyonda tutanlarını tercih etmelisin bence.

 2. 3

  selamlar, bu konuda @extory_3131 arkadaşımızın önerileri çok yerinde. doğru çamaşır kullanımı ile hem rahat edebilir hem de olabilecek gelişim şekil bozukluklar, peniste yamukluk gibi sorunlar ortaya çıkmadan tedbir almış olursunuz.

 3. 2

  yıllar önce koşuşturmalı yoğun iş temposunda aynı sorunları bende yaşadım kimi zaman testislerim bile sıkışıyordu. sonra acaba daha rahat olurmu diye slip çamaşır alıp denedim. zaten ondan sonra bi daha boxer kullanmadım. tabi 5 liralık konfordan uzak kalitesi düşük slip çamaşırları kastetmiyorum, modellerine bakın konforlu rahat pamuklu birşeyler seçin. çok almayın denemek için bir tane alın olmaza başka modele bakın. memun kaldığınızdan devam edersiniz.

 4. 4

  ucuz pazar malı boxer rahat olmuyor, kaliteli olanlarına bakın

 5. 2

  yani dikkat et men lazım böyle şeylere bence yani mazallah biri falan görürse hoş olmaz bence

Bir cevap bırakın