eşim vajinamın çok geniş olduğunu söyledi

Soru

5 yıldır evliyim. 2. coçuğumu geçen yıl 4.800 gr ağırlığında bir oğlum oldu. Normal doğum yaptım. Eşim vajinamın çok geniş olduğunu bu nedenle benimle sevişirken seksten zevk almadığını söylüyor. Penis adeta vajinamda kayboluyor. Doğumdan sonra kadınlarda böyle olabiliyor mi ki. vajina doğal yollardan nasıl daralır. Eşim seksten zevk alması için ne yapabilirim.

Cevaplar ( 2 )

  1. 9

    normal doğumlarda bebek biraz irice ise ve tabi birazda sizde kilo varsa bu tip durumlar deformasyonlar olabiliyor. topralanma süreci daha fazla zaman alır, yine bu süre sonunda yeterli beklenen toparlanma olmayabilir. dediğiniz gibi aşırı genş olması sebebi ile ilişki anında haz olarak eksiklikler yaşanabilir. biraz eşinizin anlayışlı olması birazda sizin çabanızla bunlar büyük oranda düzelebilir. gerekirse birazda cerrahi mödahale ile estetik olarak gayet beklentileri karşılayan sonuçlar alınabilir. kegel egzersizleri konusunu araştırın. ve uygulayın, yine bir uzmana görünerek destek alın. ilerleyen süreçte sorununuz çözüm kavuşacaktır.

  2. 7

    hayatım hiç dert etme ben 3 tane çocuk kısa süre içinde doğrdum. aynı sizin gibi sarkmalarım oldu. estetik cerrahi ve spor ile önceki formuna kavuştum. panik yapamyın imkansız düşünmeyin doktorlar çok güzel işler yapıyorlar. biraz zor oluyor ama değiyor kesinlikle.

Bir cevap bırakın