penis eğikliği cinsel ilişkiyi etkiler mi?

Soru

merhaba ben 20 li yaşların başlarında genç bir erkeğim. benim penis kök kısmından itibaren hafif sola doğru eğri. bu durumum evlenince cinsel ilişkiye girmeme engel oluşturur mu?

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    hiç sorun yaratacak bir durum olduğunu sanmıyorum. aksine kimileri trafından daha fantastik yada erotik olarak görülüyor. çok aşırı cinsel ilişkiyi imkansız kılan durumlar için bile ameliyatla sorun düzeltilebiliyor. eğrilik oranı nedir, imkansız kılacak bir durum varmı bilemiyorum, ancak çok bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bir uzmana danışmaktan çekinmeyin. ancak fazla değilse cinsel yaşamınızla ilgili bir sorun yatarmaz. eğer performansını yerindeyse, ereksiyon sorunu yoksa, erken boşlama durumu yoksa herhangi bir müdahaleye gerek olmaz. genelde bu tip sorunlar küçüklükte yanlı gelişim sonucu olur. iç çamaşırı içinde penisin duruş posizyonu belirleyici bir etkendir. belki toplum olarak boxer rahat yada daha havalı görünsede erkek penis sağlığı için pek iyi değildir. penisin yanlardan aşağı doğru sakmasına ve yanlış posizyonlara durarak gelişim sürecinde eğriliklere sebep olur. genellikle çok sıkı olmayacak şekilde slip tarzı çamaşır kullanmak gerek testisleri ve penisi rahat tutmalı kavramalı ve penis başının yönünü göbek deliğine doğru dik olarak muhafaza etmelidir. en sağlıklı posizyon budur. en azından alacağınız boxerlerin bazılarında bu tip penisi muhafaza edecek ölçülerde dikimli olanalrından tercih edin. piyada ucuz pantolon gibi düz dikilmiş olanlarından uzak durun.

  2. 216

    hocam bendede aynı şekilde sağ tarafa bir eğrilme var. doktora gittim sorun olmadığını söyledi. ama benim yinede kafamı kurcalıyor. cinsellikte sorun yok ama aklıma geliyor. ameliyat konusunda doktor kesinlikle olma dertsiz başına risk alma. işlevi tamamsa biraz yamuk olmuş sorun değil dedi. ya sizcede ameliyata gerek yokmudur.

Bir cevap bırakın