eşim orgazm olmakta zorluk yaşıyor

Soru

mrb eşimle cinselik konusunda biraz sorun yaşıyoruz. Evleneli 7 ay oldu ama hala seks yaparken eşim orgazm olamıyor. Ben işimi bitirip boşalıyorum ama o zevk alamadığını söylüyor. Sonra elle mastürbasyon yapmaya başlıyor. 15-20 dk zorlana zorlana boşalıyor. Acaba sorun nerede daha kolay orgazm olması için ne yapabilirim.

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    merhaba, genelde kadınlar erkeklere göre orgazma daha zor ulaşırlar, ancak bu seviyeyi yakaladıktan sonra da erkekler bir kere boşalabiliyorken kadınlar zincirleme olarak defalarca orgazm olup bu hazzı uzun süre yaşayabilirler. tabi tüm bunlar için kadınlara yeterli süre ve haz gerekiyor ki tüm bunları yaşayabilsinler. sorunuzda siz ne kadar sürede boşalıyorsunuz belirmemişsiniz, belki kadına orgazm olmaya yetecek süreyi sağlamadan birkaç dakika içinde boşalıyorsanız buda yetersiz geliyor olabilir. ayrıca eşiniz geçmişte çok fazla mastürbasyon yapmışsa hazzı kendi mastürbasyon deneyimine göre alıştığı şekilde olmasını bekliyor buda olmayınca boşalamıyor olabilir. bunun dışında bazı bayanlarda cilt dokusu hassasiyeti ve sinir duyuları daha hissiz olabilir. bu tip insanlar daha az acı duydukları gibi dokunsal olarak daha az hisseder ve daha az haz alırlar bu sebeple orgazma ulaşması zor olabilir. bazı olası sebepler bunlarken orgazm olamama nedenini doğru olarak analiz etmek ve buna göre çözüm bulmaya çalışmak gerekir. bunun dışında siz biraz boşalma sürenizi uzatın, gerekirse eşinizin vajinasına siz dokunarak onu biraz daha fazla uyarmaya çalışın. birde kendinizi zorlamayın cinselliğe bir süre ara verip dinlenin daha sonra yavaş tempoda uzunce seviştikten sonra ilişkiye başlayın. ilişkiyi de olabildiğince yavaş ve uzunca tutun eşinize süre kazandırın. aklımıza gelenler bunlar, yine en iyi çözüm ikinizin konuşarak cinsellikte birlikte hareket etmenizdir.

  2. 2

    olaya yavaş gir önce eşini op okşa kokla yala filan sekse hazırla sonra ilişkide yavaş davran o zaman ikiniz beraber boşalırsınız eskiden bende aynı şeyi yapıyordum hemen bodoslama dalıyordum kıza 5 dk da işim bitiyodu tabi sonunda kızda bastı bana tekmeyi ayrıldı gitti

Bir cevap bırakın