eşimin vibratör kullanarak orgazm olma takıntısı

Soru

cinsel hayatımızda sorun var mı yok mu bilmiyorum, ilişki konusunda sıkıntı yok fantazi de yapıyoruz değişik şeylerde deniyoruz. mesele ilişkinin sonuna gelince ben ne kadar çok çabalasam da nafile, karım illa ki vibratörle doyuma ulaşmayı tercih ediyor. ne yaptıysam illa ben içindeyken konsantre olup orgazm olamıyor. ben çatlayacak duruma geliyorum yok olmuyor. illa ben orgazm olamıyorum boşuna yorma kendini diyor. sonra alıyor vibratörünü 3-5 dk oynaşıp sular seller gibi boşalıyor. deli oluyorum benle niye olmuyor, illa ne var bu plastik zımbırtıda. bir gün o hırsla yatak odası camından fırlattım dışarıya. utanmaktan çıkıpta bakamadım arkasından nereye gitti diye. öylece haberimiz yokmuş bizim değilmiş gibi davrandık haftalarca. umarım kimsenin haberi olmamıştır dedim durdum kendi kendime. sonra 2 ay geçti onca uğraştım bir türlü orgazm olmadı. sonra acıdım haline ben rahatlıyorum o öylece kalıyor ortada boşalamadan. yine kıyamadım ona lanet meretten sipariş ettim bi tane daha. beni görse bu kadar sevinmez vibratörünü görünce gözlerinde şimşekler çakıyordu belli çeride fırtınalar kopuyor. ne bu vibratör bağımlılığı anlamıyorum ?

Cevaplar ( 5 )

  1. muhtemelen daha öncesinde de sürekli vibratör kullanarak orgazm olmaya aşırı şekilde alışmış, şimdi bu alışkanlığından vazgeçemiyor. buda berlirgin olarak kendini yanlış bir şekilde alıştırmanın zararını ortaya koymakta. görüyorum bazen vibratör kullanmayt seviyorum zararı olurmu falan diye soruyorlar, işte onların gelecekteki hali böyle olacak. bu alışkanlığı terk etmesi epey zor, güçlü irade ve pratik lazım. belki 6 ay belki bir yıl sürekli kendini yeni duruma adapte etmesi gerek. zaten kafada vibratr kullanmadan bu iş olmaz diye bellediyse iradesi zayıf demektir, haliyle hiç bir zaman düzelme olmaz.

  2. Seks yaparken viblatörü kullanabilirsin yada penis halkaları var titreşimli onlardan alabilirsin böylelikle çok daha iyi olur içindeyken boşalmışta olur

  3. bu dediğiniz gerçekten büyük bir sorun, bayan arkadaşım var aynı durum onda da söz konusu. kocasıda artık yıllardır alışmış durumda. bir şekilde vibratörle falan sürdürüyorlar. bu aşamada sadece penisle uyarmaya orgazm etmeye çalışmayın, mesela elinizi kullanmayı deneyin. eşiniz sırt üstü yatıp bacaklarını iki yana açsın sizde o şekilde giriş yapın, bir yandan git gel yaparken bir yandan da bir elinizle klitorisi dairesel hareketlerle okşayın. orgazm olmasını kolaylaştırmış olursunuz. belki zamanla bu şekilde vibratörüde unutmaya başlayabilir.

  4. eşiniz vibratör bağımlısı olmış bundan kurtulması epey zor. öncelikle gerçekten bunu bırakmayı istemesi lazım, sonraki süreçte hiç kullanmamalı, dediğiniz gibi aylarca orgazm olmada boşlamada zorluk yaşar. orgazma destek olmak için seks esnasında siz yada o elini kullansın dokunarak okşayarak ritim tutup odaklanmaya çalışsın. zamanla vajinadaki dokunum hassasiyeti artacak orgazm olması kolaylaşacak. öyle bir kerede at vibratörü bitti gitti şeklinde düzelme olmaz.

Bir cevap bırakın