boşaldıktan sonra vajinaya elle dokunarak gebe kalınır mı

Soru

Sevgilim boşaldıktan sonra ellerini kumaşa sürdü yaklaşık 5 dk sonra taytıma dokundu. Daha sonra vajinaya elini soktu. Fark ettikten sonra iyice yıkayıp sildik vajinayi. Ve o gece ilişkiden sonra akşam regl oldum bakireyim.2 gün 6 saat sonra ertesi gün hapı içtım Gebelik riski var mı ?

Cevaplar ( 13 )

 1. merhaba, madem endişelisiniz öncelikle kısaca cevaplayalım, hayır gebe kalmazsınız. acemice saçma şeyler yaparken gebe kalmanız için erkeğin penisi vajinanın içindeyken içeriye boşalması gereklidir. yoksa başka bire boşalıp daha sonra silip falan dokunulan yerden hamile kalınmaz. siz spermi yanlış anlamışsınız. spermler bakteri virüs mikrop değildir. korona gibi dokunduğu yerden insana bulaşıp gebe bırakmaz. spermler kuru ortamda yaşayamazlar. küçük canlılardır. sildiğinizde kuruda kalır gider ölürler. sonradan bu şekilde vajinaya dokunmakla gebe kalınmaz. gebe kalma ihtimali var mı var, yüzde 0.001 bile olsa ihtimal var, allahın hikmetinden sual olunmaz. kaderinizde varsa başınıza yazıldıysa böyle bir şeyden gebe kalınacak dediyse yoktan var eden, kesin gebe kalırsınız.

  • Yani tam emin değiliz kuru olup olmadığından ıslakta olabilir ıslak dahi olsa parmak vajinaya girerse gebe kalınabilir mi teşekkür ederim.

  • hayır çok büyük ihtimal kalınmaz, çünkü spermlerin vajinanın en dibindeki yumurtalara giden kanala ulaşması gerekiyor. spermler yürüyüp gitmezler. erkeğin belirli bir miktar oranda penisin vajina içinde iken boşalıp bu kanala doğru akması gerekli. ki milyarlarca sperm arasından sadece birkaçı ulaşıp başarılı olur. ki bakire olduğunuzu söylüyorsunuz bu el ne kadar derine girebilir ki 10 cm olsa eli bileğine kadar vajinaya sokmalı falan yani. üstelik regl olma durumu birde hap kullanılmış, anlayacağınız hayli hayli imkansız bir durumdur.

  • Erim bey, Biz ilişkiden sonra ertesi gun hapı aldık ama hapı içerken adettim normal adet gördüm bitti ama 3 gün sonra tekrar kan geldi normal diye düşünüyoruz gebelik testi yapmak doğru olur mu yada ne zamn yapmalıyı

  • genelde tıp dünyasında 2-3 hafta sonra yapılmalı diyorlar. keyfe keder gerek duyuyorsanız 3 hafta sonra yaptırabilirsiniz.

 2. aha elini kumaşa sürüp ellediyse kesin gebe kalırısn 🙂

 3. Çok teşekkür ederim beni rahatlattınız geçen ay regl olmadım fakat bu ay oldum adet düzensizliği olarak geçiyor farzedersem 21 gün sonra mı test yapmalıyım yoksa bu adet düzensizliği değil mi 2 hafta sonra mı yapmayalıyım ilişkiden kusura bakmayın çok soru soruyorum ama benim için çok hassas bir konu saolun tekrardan.

  • insan bu kadar korktuğu yanlış bireşyi yapmakta ısrarcı olurmu hayret verici. hiç gerk yok teste falan hamile olma ihtimali yok. erim bey çok açıklayıcı yazmış ben bile bir erkek olarak anladım yani

 4. Gomlegine dokundunuzsa hamilesiniz:)))

 5. merhaba bugün kız arkadaşım ile mastrabasyon yaptık eline azıcık sperm bulaştı mendil ile sildi daha sonra elbisesini yani iç çamaşırını düzeltti şimdi de acaba hamile kalır mıyım diyip duruyor bakire bu arada eline bulaşmıştı sildi mendil ile acaba hamile kalma durumu varmıdır.

 6. sevgilim boşaldı elini sildi sonra vajinama elledi bişey olur mu

 7. peki çıplaklik olmadan ıc çamaşırı ve pantolonun icinde masturbasyonda kiz arkadasimin eline bulaşan zevk suyu olursa eğer kız arkadaşım da çıplak olmadan pantolonuj icin den iç çamaşırıni düzeltirken eli değerse gebe kalabilirmi bide elden silinmiş sperm genital bölgeye değerse sıkıntı yaratırmı

Bir cevap bırakın