erkeklerin ilk gece yorumları

Soru

hep merak etmişimdir, erkekler ilk gece ne hissediyor, zevk alıyorlar mı diye ? bazıları heyecandan ilk gece yapmıyorlarmış yani penisi  tam sertleşmediği için ilişkiye giremiyormuş. bazı erkeklerde daha seks yapmadan hemen boşalıyorlarmış. kimi erkeklerin ilk gece yorumları daha düşüncesizce. mesela ilk gece anal yapmak istemiş tabi kız olmaz deyince hırslanıyor başlıyor kızı kötülemeye. birde ilk gece diyelim ki kız korkuyor bu sebeple ilişkiye giremeyip uyuyorlarmış. benim henüz nişanlım yok, bir sevgilim var ama onunla da yürümez sanırım çünkü çok umursamaz davranıyor. öyle işte merak ediyorum ilk gecem kiminle olacak neler yaşanacak ? ne bileyim siz hiç merak etmiyor, düşünmüyor musunuz ? mesela kocan ilk gece zevk alacak mı, sen ilk seksinde memnun kalacak mısın falan ? 

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  nedense kendimizden çok başkalarının ne dediğini daha çok merak ediyoruz. kendimizi unutup başkası ne der onun derdine düşüyoruz. bence bu tür düşünceler hatalı, çünkü kendi benliğini kaybetmene neden oluyor. kapı dışındaki kişilerle ilgilenip gereksiz efor sarf ediyor kendi içimizde huzuru bulamıyoruz. üstelik kimse muneccim değil gelecekte ne yaşanır nasıl bir işle haşır neşir olur bilemez. lakin genelde ilk gece yorgunluk olsun acemilik olsun heyecan olsun bu faktörler sebebi ile birçok çift çok verimli bir cinsellik yaşayamıyor. asıl verimli haz alacakları seks ilerleyen günlerde kafalar sakinleştikçe olur. böyle şeyleri kafanda kurar durursan korkmaya gerilmeye başlarsın. en iyisi bırak akışına göre yaşansın her şey.

 2. 4

  hayat plan yapmaya gelmez akışına bırakmak lazım ilk gece ne olacağını bilemezsin bakarsın eşin süper yönetiyordur cinsel ilişkiyi seni domine ediyordur böyle düşün bence

 3. 3

  niye sadece erkekleri merak ettiniz ki kadınlar napiyor onu az merak edin diycem de bu meraklar saçma bize ne kimin ne yaptından ister anal ister vajinal oral sacmalkk

 4. 3

  erkekler karşı cinsten daha çabuk tahrik oldukları için istisnalar dışında gerdekten daha zevk alırlar ama bu kadınların da zevk alamayacağı manasına gelmemektedir. çift bilhassa erkek kızı sözle ve dokunuşlarla rahatlatırsa iki taraf da zevk alacak.

Bir cevap bırakın