eşim aramıza tek kız almak istiyor sonrasında tek erkek istermi

Soru

Eşimle degisik fanteziler yaşıyoruz. Bu ara aramıza tek bayan almak istiyor. Acaba lezbiyenlere karşı ilgisimi var. Ve benim onu gözünün önünde ilişkiye girmemi istiyor. Sonra Bu konu tek erkek meselesine döner mi?

Cevaplar ( 9 )

 1. 4

  Eşinizin istediğini siz de istiyorsanız yapın. Tek erkeği istemezseniz sizin istemeyeceğiniz bir şeyi size zorla yaptırmak istemez diye düşünüyorum. Böyle bir süpheniz varsa baştan konuşursunuz ilerde böyle bir şeyi gündeme bile getirmemesini ister teyit alırsınız olur biter.

 2. 5

  bu tip sorular çokça soruldu çok eskide değil birkaç sayfa geride olsa gerek. herkes aynı şeyi yazdı, sizden başka bu tip 3-4-5 kişilerin dahil olduğu cinsel eylemlerin kişiler için çok büyük mutsuzluk ve çöküş getirdiklerini söylediler. baştan heyecanlı gibi ancak sonrası tam bir çöküş ve tükeniş hayatları düzelmeyecek şekilde mahvolmuş. keyfiniz bilir herkes sakın aman yapmayın derken kararınızı siz verin. bu gün kız olur yarın erkek olur öbür gün trans olur sonra 5 kişiyle olur sonra parayla kapıda gelene bilet kesilir falan derken hayatınız mahvolmuş. bence bu tip şeyleri düşünmeyin bile. yine siz bilirsiniz.

 3. 2

  ay aman bunu daha önce söyledim yine söylüyorum birden fazla kişi ile cinsellik iğrenç. duygusuz ruhsuz hissiyatsız tatsız tuzssuz kuru kuru seks yapmak, nerden aklınıza geliyo böyle kötü şeyler porno filmlerdenmi sevgilim bana böyle birşey dese hakaret olarak algılarım. benim neyim eksikte sen başkalarına bakıyorsun der üstüne güle güle der yol veririm. bırak fantaziyi teklif edilmeyi bile kabul etmem. asla..

  • 3

   seks ortalama 30-45 dk arası yaşanıp biten birşey yukarıda yazılanlara yani@civciv ve @cd-belgin e %100 katılıyorum

 4. 4

  tekti çifti derken o ipin ucu kaçar fark ettiğinizde iş işten geçmiş olur, güzelim hayatınız bir anlık kısacık heyecan için mahvolur.

 5. 5

  selamlar, fantaziler nehir gibidir, taştı mı çevresine ve kendi akış yoluna zarar verir. bu sebeple olmadık hayaller kurup yanlış işler yapmayın. sonunda mahvolan dertsiz hayatı alt üst olan yine siz olursunuz. cinsellik mahremiyet samimiyet duygusallık ister. her şeyin bir karşılığı vardır, bir çift halindedir, misal elektrik bile 2 kutupludur, bir artı bir eksi, arada 3. farklı bir kutup yoktur, olursa akım olmaz devre çalışmaz. cinsellikte işte öyledir. ek olarak nerde çokluk orada mutsuzluk demişler 🙂

 6. 6

  Eşin gurup yapmak istiyor vaziyet önce sana bir kız alalım diyor seni bir başkasını beceriken izlemek istiyor, tadına vardıkça erkekde isteyebilir iyi öyle karar ver bence

 7. 4

  guzel guzel sevısıp uyuyorsanız yapmayın bunu gerkcenten mutlugunuzdan muaf olacaksınız

 8. 5

  nasıl bir iğrençlik bu ar namus yok mu bu insanlarda, insan sevdiğini pazarlar mı ?

Bir cevap bırakın