eşimin üçüncü kişi ile ilgili söylemlerinde ne demek istiyor olabilir

Soru

Merhaba eşimle 10 senelik evliyiz. Çok kıskanç bir yapısı var. Yanımdan bayan geçse başımı aşağı eğerek yürürüm ki olay çıkmasın 🙂 bana bir çok defa sosyal medyada veya normal yaşantımızda lezbiyenlerin kendisine gelip teklif yaptığını belirtti. Çok iğrenç bişey vs tarzı şeyler söyledi. Daha sonra geçende ilişki esnasında bana 2. Kadında olsun ister miydin diye sordu. Bende neden olmasın dedim. Ertesi gün bu konuyu tekrar sordum seni denemek için dedim dedi. Daha sonra bir erkekle olmaz, bana ters ama kadın olabilir tarzı şeyler ekledi. Ama ilişki esnasında ben seni kıskanırım falan dedi, kaptırırım vs. Bende o göz yok tarzı şeyler. Daha sonra nerde yapardın dedi bende otel vs gibi söyledim. Bir kadın olsa ben ona dokunamam tiksinirim dedi olmaz diye devam etti. Eşim ne istiyor sizce danışmak istedim.

Cevaplar ( 5 )

  1. belki böyle bir fantazinin hayalini kuruyor belkide aradığı sadece eğlence yada merak. ihtimal sizi deniyorda olabilir bilmek zor. madem o bu tip oyunları seviyor sizde alternatif söylemlerle onun yoklayın. misal deyin ki geçen internette biriyle tanıştım bayan falan filan işte çiftlerin arasında kalmayı hayal ediyormuş. resimlerimizi gönderdim çok ilgi çekici buldu bizi birlikteyken kamera açıp tanışmak istiyormuş. hatta belki aramıza katılabilirmiş. tabi bu blöfü boş atmayın ölçülü olsun gizemli bir şekilde olsun, sonra onun tepkilerini izleyin. geri dönüşe göre sizde değerlendirme yaparsınız…

  2. kıskançlıktan dolayı size zarf atıyor olabilir. belki düşününce araya bir kadın alma fikri onu heyecanlandırıyor libidosunu yükseltiyor olabilir, bu sebeple arada konuşup mesele icraate gelince mantıklı düşünüp öyle birşey yapamam diyordur. birde kim kadınların erkeklik hormonu yüksek olabiliyor, bazen böyle kendilerini erkeksi aktif düşünebiliyorlar, sonra haliyle vaz geçebiliyor yada eşim ne der bu duruma deyip kendini frenleyebiliyorlar.

  3. bir kız arkadaşım var, kız kocasının yanında diğer kızlara yürüyor. kocasından daha çok ona buna bakıyor, şuna bak nasıl tayt giymiş, vay şunu gördünmü çok oynak, ayarla bunu aramıza alalım falan böyel konuşmaları vardı kızın. lakin bu güne kadar kimseyi araya aldılarmı bilmiyorum ama aldıklarınıda sanmıyorum. belki böyle hoşumak hoşuna gidiyordur. garip bir hareketini görmediyseniz normal bence.

  4. eşiniz muhtemelen bu fantazi yi içinde yaşıyor gün içinde bazen aklına gelip size bunu söylemek onun libidosunu yükseltiyor olabilir sadece istiyor diye düşünmeyin onun sadece bu eylemi düşünmesi size söylemesi dahi libidosunu yükseltiyor olabilir bilemeyiz belkide size kapıyı aralamış da olabilir

  5. suan senin konuna yakin bir sey benim basimda. esim ilk once aramiza bi kadin alsakmi fantazisi yaptik. su son zamanlarda ben bunsoruyu sordum is esnasinda. ve bana bu erkekmk kadinmi diye sordu bende sen ne istersin dedim. sustu. bi kac hafta sonru tekrar bu soruyu sordum ve bunsefer erkek olsun dedi. ve bu sefer ben sustum ne dicemi bilememedim.

Bir cevap bırakın