Eşim ilk kez aramıza kadın almak istediğini söyledi

Soru

Merhaba arkadaşlar, dünden beri gerçekten kafayı yemek üzereyim. Lütfen ciddi cevaplar verin. Dun esimle ilişki esnasında bi anda aramıza bi kadın alalım sen bul beni muhatap etme falan demeye başladı. Ben hayır dedim kendimi böyle bideye hazır hissetmiyorum, seni paylaşmak istemiyorum ben sana yetmiyor muyum? Falan neyse o da dedi ki senin beni paylaşamamanı görmek istiyorum o hırsını görmek istiyorum dedi öyle de deyince ben de dedim sen aldatmaya kılıf arıyorsun sen başka kadın istiyorsun dedim. O da dedi aldatmak istesem böyle bir şeyi sana asla söylemem bu zevki senle yasamak istiyorum. Ben de dedim böyle bir şey yaptık mi bi seferlik olmaz hep yaparsın ve ilerisine gitmek istersin falan öyle de deyince iste kadını sen bul sadece bi gecelik ben aldatmak istesem gider başkalarıyla grup yaparım kadınla hiç iletişime geçmem herşeyi sen ayarlarsın falan. Arkadaşlar ben cinsellikte esimle arama hiç sinir koymadım ama bu tarz grup fantezilerini gerçeğe dökmek bana göre değil. Porno izleyelim dese sadece hayalini kursa tamam ama adam resmen beni ikna etmeye çalıştı ve ben çok rahatsız oldum. Üç yıldır da evliyiz hiç böyle bi düşüncesi olduğunu bana belli etmemişti. Evliliğimizin zarar görmesinden çok korkuyorum. Neyse iste esim boşaldıktan sonra bir daha konuya girmedi sabah da dedim dünkü konuyu şimdilik boş verelim ben böyle bir şeye hazır değilim o da dedi zaten boş verdik. Ben buradan ne anlamalıyım sizce bir daha aramızda böyle bir şey geçtiğinde fantezisine ayak mi uydursam yoksa hayır demeye devam mi etsem? Gerçekten böyle bi düşüncesi var midir yani? Yoksa sadece ilişki esnasında mi söyledi? Ben hayır dedikçe başka kadına gider mi sizce beni aldatır mi? Bu arada kıskanç bi insanim grup seks bana çok uzak bir şey. Bide dedim aramıza erkek istesem ben de senin hırsını görmek istesem kabul eder misin dedim denemek amaçlı yoksa istediğimden değil. Ne alakası var simdi su zevkin ortasında kalkıp giderim falan diye de kızdı karşı çıktı. Ne olur akil verin?? Tecrübeli arkadaşlar özellikle…

Cevaplar ( 7 )

 1. 7

  senin kocan bencil.. bu gibi şeyler evliliği bitirir.. evlilik hayatınız güzel gidiyorsa bunu yaparsanız o güzellikten eser kalmaz..

 2. 4

  insanları işe alırken cv sine referanslarına bakılıyor, keşke eş alırkende böyle olsa ne istiyor neyi nesi kimin fesi bşatan anlaşılsa ona göre karar verilse. erkek diye adam diye alıyorsun kadın satıcısından beter çıkıyor, evinin hanımı helalim bu kız diyorsun bi bakıyorsun… neyse söylemeyeyim şimdi ne çıktığını. hayatım küsme darılma, senin adam dışarıdan bakınca iyi ama içi çürük yumurta. muhtemelen aynı konuya defeatle tekrar takrar döneceksiniz, bak bide restleşme var, seni aldatmıyorum ona göre diye tehditte var. senin bilinç altına psikolojine oynuyor, söyleye söyleye kafanı ütüleyecek sonunda artık böyle şeyler duymaya alıştığın için sana ahlaki olarak normal gelmeye başlayacak, bir aşama daha ilerleyip daha manyakça şeyler talep edilmeye başlayacak, bu işin sonu yok, adamı kapının başında bilet keserken de bulabilirsin, koca penisli gaylarlada düzüşürken de bulabilirsin. ahlaki sınırlar keskindir üstünde yürüyemezsin, ya bir taraftasındır yada diğer tarafta eğer kişi böyle şeyler istiyorsa o sınırı çoktan aşmıştır. deseki sana takma penisle beni yap fantazi olarak kabul edebilrisin belki dört duvar arasında kalır ama araya bir sürü kişi alıp birşeyler yapmak hiç bir zaman kontrol altında tutabileceğin bir fantazi değil. olur ya tamam dedin, ne biliyorsun yarın o kadına aşık olur giderse, bu kemedi başka bir tane alalım derse, sıkıldım hep kadınmı olacak bu sefer koca penisli bir adam alalım hem seni hem beni yapsın derse, bunlar artık kesmiyor daha manyakça şeyler yapmamız lazım ortaya karışık 4-6 kişi ile grup yapalım derse. sen iste ben sana daha 100 lerce kombinasyonı fikir yazarım. bu konuda fikrin çok net ve katı olmalı, asla demeli ve bir daha teklif edersen böyle birşeyi sendne soğurum ayrılık sebebi olur diye üstüne basa basa söylemen açıkça ifade etmen gerekir. rest çekiyorsa aba altından sopa gösteriyorsa tehdit varsa eğer öyle olursa böyle olur diyorsa, aşk sevgi kısnaçlık hepsini adamla birlikte at çöpe, sıfırlayıp yeni bir hayata bşalamak için gereken adımları atmaktan çekinme. unutma kurtla kuzu bir arada uyumaz. benden bu kadar hayat senin karar senin.

 3. 2

  İlişkide uyumsuzluk var. İster bir şeyler yaşayın ya da yaşamayın. Bence ortak ve eşit olmalı. Ne yazık ki ilişkiye ilk başlandığında bu tarz şeyleri çoğu zaman kimse açık etmiyor ve dile getirmiyor. Toplumca gerçekten ilişki kurmayı bilmiyoruz. Ve ilişkiler piyangoya dönüşüyor. Şansımıza ne çıkarsa. Korkacak bir şeyiniz yok emin olabilirsiniz. Şahsi maddi gücünüz var ise hele ki; hiç hiç korkacak bir şeyiniz yok. Unutmayın siz bir kadınsınız. İsterseniz onunla bir fare gibi oynayabilirsiniz. Size öz güven diliyorum.

 4. 6

  Ahh dostum ahhh Sen resmen el bombasının pimini çektin o yatağa bıraktın Daha ne O bahseder bi karıdan ne sen bahset o zenciden Bırak kalsın bu dağınıklık

 5. 7

  hiç mi fantazi dünyanız yok sizin? hiç mi fantzilerinizi sevgililerinizle, eşlerinizle paylaşmıyorsunuz? bu konuştuğunun lafta olduğundan emin olun ve buna katılın. zevkine zevk katın. siz de eşinizle fantazilerinizi paylaşın. konuşun… fantazi ise sorun yok. gerçek talep ise karşılayıp karşılmamak sizin tercihinize kalmış!

 6. 2

  sevgilim aramıza kadın almak istiyor fakat ben birazcık kıskanıyorum. bazen canım istiyor düşünüyorum ve hoşuma gidiyor. ama biraz özgüvensizim ve onu benden daha fazla beğenmesinden korkuyorum. o benim oluşumdan zevk alacağını söylüyor ama onu kaybetmekten korkuyorum. fakat onu mutlu etmekte istiyorum ?

 7. 4

  birşeyin konuşulması o şeyin yapılmasından beterdir derler ( şüyuu vukuundan beterdir). o hâlde böyle bir herfiten boşanın. ileride çocuk mocuk da olursa hiç boşanamazsınız.

Bir cevap bırakın