kadın kıyafetleri giyinmek crossdresser olmak

Soru

Erkek olduğumu biliyorum ama etek çorap dantelli külot giymeden duramıyorum ve bunları giymeden önce sorun yok ama bunları giydikten sonra kadın gibi duygular oluşmaya başlıyor. sonra hayatımda biri olsun istiyorum o an neden böyle sizce ?

Cevaplar ( 15 )

 1. 3

  tam olarak beni özetlemişsiniz yıllardır bende bu sorunun cevabını arayıp duruyorum sonra düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum sonra da ben böyle mutluyum ve özelim diye düşünüyorum

  • 2

   Teşekkürler tatlım ben uzun zamandır kadın kıyafetleri giyinen bireyim normalde erkeklerden hoşlanmam ama kadın kıyafetleri giydiğim zaman etek vs bana biseyler oluyor bende bilmiyorum

  • 4

   Olsun iste ne guzel devam edin boyle ……………….. Nasil hissediyosaniz oyle

 2. 4

  hmm süper burada hoş kızlar artmaya başladı, yeni biri gelmiş 🙂 crossdresserliğin merkezinde birazda bu duygu yada düşünce var. çünkü kadınsılık sadece giyerek değil görsel olmanın yanında birde kişinin ruhuna yayılıyor. giyinip ayna karşısına geçip kendini seyredince o kadınsı duygu düşüncelere dalıp gidiyorsun. zaten o havaya girmeyen bu düşünceleri yaşayamayan, kadnı gibi düşünüp empati yapamayan genelde bu tip heyecanları yaşamıyor kıyafet giymişyor giysede bir kerelik oluyor birşey hissetmiyor. tabi defalarca yıllardır sıkılmadan en detay ayrıntısına kadar özenerek giyinenler ise sanki içlerinde iki ruhu taşıyorlar, gizli bir kadın ruhu kişinin hep görünmeyen yüzünde yaşıyor.

 3. 2

  Bence gelecekte cinsiyet diye bir şey kalmayacak, herkes istediği gibi giyinip, makyaj yapıp süslenecek. Biz erken doğanlarız, toplum bize hazır değil:) En azından ben böyle düşünerek kendimle barıştım diyeyim.

 4. 7

  merhaba, tüm bu düşünceler insan bilinç altının otomatik olarak ortama ve duruma adapta olabilmesinden kaynaklanıyor. acıların çocuğu esprisinde ki gibi olmaya çalışsanız muhtemelen melankolik, ağlamaya meyilli, ruhu dünyası kararmış, hiç mutlu olamayacak bir karaktere bürünürdünüz. aynı şekilde kadın kıyafetlerine ilgi duymak ve bunları giyince kendini bu şekilde kadın gibi hissetmekte yine aynı şekilde bunun sebebidir. ruhunuz ve aklınız kadınlaşıyor bu şekilde davranıp bu şekilde beklenti içine girmeye meyilli hale geliyorsunuz. zaten tam tersi olsa maço giyinip kadınsı olan yoktur her halde. asıl sıkıntı bu noktadan sonra başlıyor. bir çok kişi bu ruh haline kendini kaptırıp gerçekliği kaybedebiliyor. asıl mesele kendini bilmek.

 5. 2

  Kadınsı bir ruha sahipsin.Karşı koymamak en güzeli,mutluluğa bırak kendini

 6. 6

  Bende uzun zamandır giyiyorum musait olduğumda evde ve seviyorum giymeyi

 7. 4

  Bende kadın kıyafetleri giymeyi çok seviyorum özellikle külotlu çorap giydiğim zaman aynaya baktığımda hayaller alemine dalıyorum.

 8. 2

  İçindeki kadını dinle o süslenmeyi giyinmeyi seviyor. Özgürlük iyidir.

 9. 6

  aksiyona da geçersen tam bir döngüyü tamamlamış olursun. sonuna kadar git bence.

 10. 3

  seni öyle bir giydiririmki adeta nikah masasına oturursun 🙂 insan giyince kadın oluyor sanki başka bir boyut merhabalar

 11. 2

  merhaba, merak ettiğim bir husus var. kadın kıyafeti giyen ama gay eğilimi göstermeyen makyaj yapan ama ev içinde bu özellikleri gösterip dışarda erkek giyimini benimseyen ve ara sıra bu dediklerimi yapan erkeklerden hoşlanan kadınlar var mı ?

  • 1

   dostum öyle yada böyle kadınlar bu tip şeylerden hiç hoşlanmıyorlar. bu gibi erkeklerin erkekliğinden şüphe duyuyorlar. bu adam yumuşakmı gaymı nedir diyorlar. kadınlar nesillerini devam ettirebilecek çocuk sahibi olabilecekleri güçlü maço maskülen erkelerden hoşlanıyorlar. senin anlattığın tarzda birisi, kadınlar için hiçte tercih edilesi değildir. kadın kıyafetleri giymeyi seviyorsan, senden hoşlanacak olan kişiler erkekler, onu denerken bunu denerken her durumda erkekler sana sulanacak. buda senin hoşuna gitemye başlayacak, en sonunda bir bakmışsın kadın gibi giyinen pasif bir gay olmuşsun.

 12. 2

  genelde sadece kadınlar taradından büyütülen erkeklerde bu durumlar görülmekte. daha doğrusu her açıdan daha feminen oluyorlar. ama onlar travesti, trenseksüel veya gay değil. yani alakası yok. crossdreser olanlar normal erkek. kadınlarda da crossdreserlik görünebilir, ama daha az.

Bir cevap bırakın