prostat masajından zevk alıp erkeğin hayalini kurmak

Soru

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben 19 yaşında bir erkeğim kafamı çok karıştıran bir husus var ve bunu sizinle paylaşmak istedim. Ben çocukluğumdan beri kızlara karşı aşırı düşkünüm aklınıza gelemeyecek kadar libidosu yüksek bir bireydim bir kız görsem direkt bel altı hayaline kapılacak derecede bu ergenlikten itibaren var ama sorunum. Buda değil kendimi şu aralar eşcinsel miyim diye sorguluyorum. Sebebi ise prostat masajını denemem ve aşırı hoşuma gidip bir erkeğin hayalini kurarak yapmam bu benim için bir problem değildi aradan zaman geçince bi düşündüm acaba eşcinsel miyim diye düşündükten sonra kafamı kurcalayıp durdu. kafama takmaya başladım eskiden azıp tutuşan ben şimdi bir gram isteğim yok. Çok porno izleyip sık mastürbasyon yapan biriyim ayrıyeten sporda yapıyorum ama bilmiyorum ergenlikte de hemcinsimle bir şeyler yaşanmıştı ama o yaşanmışlığın üstüne ben çok kızla oldum ve hiç bir erkek hayal etmedim benim sorunum ne arkadaşlar ? Şimdiden teşekkür ederim.

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  kanka ne diyim, tamam zevk almak başka birşey ama bunu bir erkekle hayal etmek, kişiyi o yöne götürür. bu bağlamda bakınca düz mantık biseksüel eğilimli birisin diyebiliriz. biseksüel olmak seni rahatsız ediyorsa prostatla oyanamayı bırak dicem biliyorum bırakamazsın, senin için en iyisi illa kendini sorgulayıp bır sınıflandırmaya tabi tutmamak.

 2. 3

  bende çok karşılaşıyorum bakımlı sporcu metroseksüel erkekler hep biseksüel çıkıyorlar. zevk meselesi illa bir isim koymakmı lazım. neysen o işte…

 3. 2

  yıllardır birçok sevgilim olduktan sonra şunu anladım eğer erkek istediği gibi rahat seks yapabiliyorsa çok sevgilisi olsuysa artık yapa yapa istediğini elde etme hazzını almış oluyor. bir nevi kızlarla birlikte olmaya doymuş artık haz vermez oluyor. bu sefer değişik zevkler aramya başlıyor en başta anal uyarım prostat masajı falanla başlıyor bu zevk onu tatmin etmiyor arayışa giriyor, ya karısına sevgiline söyleyip kendine strapon yada pegging yaptırıyor yada bu olmuyorsa yerine erkek hayal etmeye başlıyor. bildiğin eğilim biseksüelliğe doğru gidiyor. sanki sizde de bunu gördüm.

  • 5

   bencede çok güzel mantıklı bir bakış açısı olmuş. elde ettiklerimizin kıymetini bilmiyoruz bir süre sonra sıkılıp yeni arayışlara girişiyoruz. sanırım soruyu soran kişide aynısı olmuş, yeni heyecanlar peşinde.

 4. 3

  Bencede var var

 5. 4

  merhaba, bir çok kişide elde etmek için çok uğraştığı şeyi başardıktan sonra bir anda değerini yitirir ve yeni arayışlara yönelirler. hızlı tüketim toplumu olduk, anında bir şeye ulaşıp anında tüketip, anında yeni bir sonrakine geçiyoruz. sadece cinsellik değil her konuda durum böyle. sizde aynı şekilde farklı hazlar arayışındasınız. ne kadar kendinizi frenlemez dizginlemezseniz hep bir adım daha ileriye gideceksiniz. gözü bağlı ileri ileri nereye kadar en sonunda bir bakmışsın yol bitmiş uçurumun kıyısındasın. istek ve arzularınızın kölesi olmayın diye hep yazmışızdır anlayana.

 6. 6

  farklı zevkler arayısına gırıyor ısın sonu daha farklı bı yerre gıdıyor zaten bız erkeklerde durmak yok hep farklı seyler ararız buda onlardan bıır

Bir cevap bırakın