erken boşalma sorunu için şerbetci otu nasıl kullanılır

Soru

sevgilimle 3-4 defa ilişkiye girmeye çalıştım her seferinde çok heyecanlı olduğum için hemen anında boşaldım. şimdi sevgilim yine hemen boşalacaksan hiç yapmayalım daha iyi diyor. moralim çok bozuk niye böyle oluyor bilmiyorum. aktarda birisi bana şerbetçi otu kullan dedi, işte bir barak kaynar suya 1 çay kaşığı at demlensin iç dedi. çok içersen zararlı 1 bardağı geçme dedi. daha önce haberlerde görmüştüm, böbrekleri iflas etti falan diye korktum bilmediğim için kullanmak istemedim. kullanan var mı, işe yarıyor mu, nasıl ne kadar kullanmak lazım bilgi verebilir misiniz ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 7

  bence tek bir içecekle geçecek bir sorun değil, pratik ve calışmayla en sağlıklısı ve en sağlamı olur, bu sitede erken boşlmayla ilgili bir yazı yayınlandı onu okumanı tavsiye ederim. sevgilin de biraz sabrederse beraber aşabilirsiniz bu sorunu.

 2. 2

  dostum bu gibi durumlarda bak şöyle düşün, doktora giden erken boşalma sorunu olan bir sürü erkek var, doktorlarda birşey yapmak istiyorlar elimde bir çare ilaç olsade versem fayda etse sorunu çözsem diye. binlerce ilaç firması araştırma görevlisi labaratuar ve uzmanlar çalışıyor çözüm bulmak için sence onlar bulsalar otta çöpte iş olsa milyarlarca lira araştırma geliştirmeye para harcarlarmıydı, bunun ilacını hemen piyasaya sürerlerdi alırdın bi tane sorun çözülürdü. yain bunca adamlar bunu bulamamış aktarın biri mi bulmuş, oda otla yani ? ya bi düşün bu adam bulmuş olsa hala orda esnafmı olur, trilyoner olur mega yatında dünyayı gezerdi. işte sen anla artık ne kadar işe yarıyor. her gün gelenlere aynı şeyi anlatıyor, 3-5 lira çorbasını çıkarıyor işte. erken boşalma denetimsilikten kaynaklanır, bildiğin çişini tutmak gibi kontrol edilebilir bir şey, işte seninde bu yeteneği kontrolü kazanman lazım. buda bir tek pratik yaparak olabilir. diğer türlü sevgiline rezil olmaya devam edersin, sonunda oda senden bıkar ezik erkek beceriksiz başarısız erkek deyip alır başını gider. dost acı söyler, sana gerçeği söylüyorum ki bundan ders al kendini geliştir, çok geç olmadan harekete geç.

 3. 2

  erken boşalma sorununuz varsa ve bunun için birşey arıyorsanız erkekler için gayet güzel cinsel ürünler var onlardan kullanın derim ben

 4. 5

  bende sanmıyorum işe yarasın, daha önce avokado yağı dediler, çörek otu, kara harmal yağı gibi daha bir çok uydurma şey söylediler. bi arkadaşım sevgilisine dalga geçmek için pul biberi zetyin yağı ile havanda dövüp penise sürüyorsun, bu sayede boşalma süresi uzuyor demiş, adamda buna inanmış yapmış, penis kızarmış şişmiş. şakanın cılkı çıkmış. sizde o hesap olmadık şeylere inanmayın. bu sitede serdar beyin yazdığı yazı vardı, erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum diye onu bi detaylı okuyun muhtemelen kullanacağınız ottan çöpten daha fazla size faydası dokunur.

 5. 3

  arkadaşlar böyle şeylere inanmayın, erken boşalma probleminiz var bununla ilgili bir yazı var sitede onu inceleyin ve psikolojik destek alın.

Bir cevap bırakın