erken boşalma sorunu nasıl yada hangi pozisyonlarda geciktirebilir

Soru

öncelikle merhabalar girdiğim ilişkilerde çok çabuk boşalıyor ve ilişki kısa sürüyor hem kendim üzüntü duyuyorum hem de partnerimi mutlu edememenin üzüntüsünü yaşıyorum her ne kadar boşalmayı kafamdan atmaya çalışsam başka biseyler düşünmeye çalışsam olmuyor engel olamıyorum ilaçsız gıda takviyesiz nasıl geciktirilebilir yada var mıdır pozisyonlar bildiğiniz önerdiğiniz? şimdiden teşekkürler.

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    erken boşalmamak için zorlayıcı pozisyonlar deneme ve ilişkide içeride çok fazla kalmamak lazım. konsantrasyonu dağıtıcı düşüncelerde işe yarıyor sanırsam. tabi bunlar genel boşalma kontrolünde etkisi %10 ancak. geri kalan %90 ı erkeğin boşalma kontrolünü kazanmış olması ve bunu uygulayabiliyor olması. belki biraz acayip benzetme olacak ama yani siz çişinizi tutmayı bilmiyorsanız bu beceriyi kazanmamışsanız penisi iple bağlasanızda altınıza kaçırırsınız. boşalma hissinin kontrol edilebilir bir şey olduğunu söylüyorlar. bende burada okuduklarımdan yola çıkarak bir cevap yazdım. nasıl yapılır bu boşlama denetimi nasıl öğrenilir onuda erkek olarak sizin çözmeniz lazım.

  2. 4

    dostum pozisyon falan boş iş, gerçek olay senin boşalma kontrolünü elde tutmandan geçiyor. bu kontrolü kazanamadıysan, eksiğini başka şeylerle kapatmaya çalışman, barajdaki çatlakları koli bandı ile kapatmaya çalışmaya benziyor, tutmaz yani. sitede bi konu vardı erken boşalma sorunundan nasıl kurtuldum diye isterseniz onu bi okuyun belki faydalanacağınız bir bilgi bulursunuz.

Bir cevap bırakın