erkeklerin şeyi ne zaman kalkar sebepsiz olabilirmi

Soru

ben 19 yaşındayım sevgilim başka şehirde görüntülü konuşuyoruz bir birimize aşığız hiç cinsel konulardan bahsetmiyoruz öyle bir yapımız yok. geçen pazar sevgilimi aradım telefonu açtı yastıkta yatıyordu, hadi kalk uykucu pazar kahvaltısına gidelim diye şaka yaptım, biraz konuştuk falan sonra kalktı banyoya giderken aynadan gördüm şeyi kalkmış çadır gibi olmuş bir an utandım hdi benim işim var deyip kapattım. sonra aradığında sabah o ne haldi öyle diye sordum anlamazdan geldi sonra sabahları olur öyle deyip geçiştirdi. gerçekten olurmu yoksa benimle konuşuncamı oluyordur ?

Cevaplar ( 8 )

  1. Genelde sabah ereksiyonu denen bi durum var ama konuştuk vs diyorsun ne kadar zaman geçti bilemeyiz ama uyandıktan 10 15 dk sonra düzelmesi lazım

  2. Erkek milletinde ilişkinin heyecanı ile olur öyle durumlar. Endişe etmeye gerek yok. @Ertuğrul’un da dediği gibi sabah ereksiyonu da olabilir.

  3. hayatım düşününce her iki türlüde olmasının bir sakıncası yok ki. sen karşı cins ve sevgilisi olduğuna göre senden etkilenip ereksiyon olması gayet olağan değilmi. başka kızlara bakarken yakaladım ereksiyon olmuş deseniz hadi neyse, ki zaten o bile bir erkek için normal olmalı. ayrıca erkekler genelde uykudan uyandıklarına ereksiyon oluyorlar, deneyimle sabit, bizimkisi genelde sabahları çadır kurulu uyanıyor 🙂 biraz elle sevince sakinleşiyor 🙂

  4. Canın çekince kalkıyor saati vakti yok ama seni arzulamış olsa gerek

  5. erkekler şehvetli canlılardır kolayca tahrik olabiliyorlar

  6. merhaba, ortalama alınınca erkekler genelde uyarıldıklarında ereksiyon olurlar. ancak bu durum her zaman böyle değildir, bazen sebepsiz yere de ereksiyon olmaları söz konusu üstelik bu durum bazen can sıkıcı olabiliyor, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebiliyor. ayrıyeten sabahları ve gecenin bazı bölümlerinde kendi kendilerine hiç bir cinsel istek duymadan uyarmadan da ereksiyon olurlar, buda normaldir. sizin açınızdan ne yönden bakarsanız bakın ereksiyon olmuş olması canınızı sıkacağınız bir durum değildir.

  7. penisin durup dururken kafasına göre kalkiyor kontrol edemiyorum cadir gibi oluyor ve bunun dahilinde sevgilimin yanına gidince haliyle kalkiyor kalkmaması için ne yapmaliyimm penisin başını bağlamak iyi bi yöntemmidir sizce?

  8. evet kesinlikle sabah ereksiyonu. ama erkek seksi bir kadın görünce de tahrik olabiliyor. öte taraftan ortada bir tahrik unsuru yokken de erkeğin üreme uzvu sertleşebilir. sağlıklı bir erkek için normaldir.

Bir cevap bırakın