kızlar sevgilim grup seks yapmayı teklif etti

Soru

slm kızlar moralim bozuk sevgilim geçen gece grup yapmayı teklif etti başımdan kaynar sular döküldü sanki çok sinirlendim. neyim ben beni ne olarak görüyorsun ben senin için sadece bir tatmin objesimiyim, beni kıskanmıyormusun, ben senin için değerli değilmiyim dedim. beni yanlış alnadın falan diye geçiştirmeye çalıştı net birşey diyemedi. bende ilişkimiz bitti git kiminle istiyorsan onla grup yap deyip ayrıldım. ya bir erkek böyle bir şeyi nasıl teklif edebilir nasıl aşağılık bir tekliftir bu. insan sevdiğini eşini falan paylaşırmı hiç. ne istiyor bu erkekler nasıl böyle karaktersiz iğrenç şeyler düşünebiliyorlar. yazıklar olsun. şimdide her yerden ulaşmaya çalışıp özür diliyor. moralim aşırı bozuk ne yapacağımı bilmiyorum.

Cevaplar ( 5 )

  1. kuzum sorma bizcede çok aşağılayıcı bir teklif, böyle düşünceleri olanlardan kaçınmak gerek, isabet olmuş üzülmeni gerektirecek bir durum yok, herşeyde vardır bir hayır. geçmiş olsun.

  2. 😉 Böyle erkeklerle gezip onlarla gönül vermeniz hata olmuş. herkese güvenmemek lazım.

  3. daha söylerken azının üstüne bir tokat atip susturaydın terbiyesiz, bunlar kızları ne sanıyorlarsa, sanki onlarını sex oyuncayız. asala bi daha muhattap olma ne hali varsa görsün senden uzak olsun..

  4. merhaba, diyecek çok şey yok. hata önceden anlaşılıp o kapana kısılmadan kaçmakta maharet, olduktan sonra üzülmenin anlamı yok. bu sizin için geleceğe yönelik bir ders mahiyetinde. umarız ki diğer okuyucularda bundan bir nebze olsun ders alırlar. evlilik öncesi pişman olacakları hatalara düşmezler.

Bir cevap bırakın