erkeklerin cinsel organı kaç yaşına kadar kalkar

Soru

selamlar, kocam 51 yaşında ve cinsel ilişki yaşamaktan kaçıyor. yaş kaç oldu artık kalmıyor yoruluyorum yapamıyorum diyor. hep erkekler böyle mi 50li yaşlarda erkeklerin cinsel organı kalkmaz mı oluyor ? erkekler hayatı boyunca aktif olabilir diye biliyorum ama kocam neden kalkmıyor yapamıyorum deyip kestirip atıyor ? gerçekten kalkmaz mı yoksa bahane mi buluyor ? birde her yerde görüyorum penisi kaldıran sertleştiren ilaçlar falan satılıyor böyle bir şey kullansa fayda görmez mi ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  genel olarak erkeklerin sürekli aktif olabileceği bir varsayımdır, ancak günümzde erkeklerin çoğu bırakın 50 yi 35-40 yaşında cinsel işlev kaybı yaşamaya başlıyorlar. en fazla yaşanan sonun penisin kalkmaması, zevk almamak, tabi bu duurmlar yaşanmaya başlayınca erkeklerde sizin dediğiniz gibi cinsellikten kaçmaya başlıyorlar. hap olayına gelince bir çok erkek psikolojik olarak kendini bırakmış durumda, hap falan kullanmayı düşünmüyorlar, cinsellikten vazgeçmişler.

 2. 2

  hanımefendi erkeklerin geçmişten gelen hataları sonucu performans sorunları yaşamaları normal. eğer ki bir erkek geçmişinde fazlaca cinsel eylemde bulunursa, bir süre sonra artık yaşayacağı cinsellik bu kişiye haz vermemeye başlıyor. cinsellikte beklediğini bulamayınca doğal olarak kaçma uzaklaşma başlıyor. eğer yaşınız ona göre genç ise sizin daha arzulu olmanız ve onunda buna yanıt verememesi erkeği kaçma yoluna iter. siz zorladıkça, ona başarısız olduğunu hissettirdikçe sizden daha çok kaçacaktır. başa başa kalmayalım diye eve bile gelmemeye başlayabilir. benim naçizhane tavsiyem onun moralini yükseltmeniz. eğer kalp şeker tansiyon böbrek gibi ağır bir rahatsızlığı yoksa cinsel ilaçlardan alıp kullanın ve olmuyorsa bile yalandan ona çok iyiydin mutlu oldum keyifli saatler yaşadım falan deyin tşk edin ona sarılın. bu şekilde onu cesaretlendirin özgüvenini yükseltin. eğer ki sabırlı olur güzel rol yaparsanız bu konuda çok olumlu bir geri dönüş alırsınız, hatta buna siz bile şaşırıp bu adama ne oldu böyle diyebilirsiniz.

 3. 4

  teorik olarak kalkmaması için sebep yok ama vücut zamanla yaşlandıkça yıpranıyor eskisi gibi şlev göremez oluyor. sizde böyle bir durumda adamı yıpratırsanız, yapamıyorsun gelmiyorsun kaçıyorsun beceriksiz pısırık sende erkekmisin, sen gelmiyorsan bende başka erkek bulurum gibi olmadık sözler ediyorsanız o erkek artık özgüvenini yitirir ve her şeyi boşlamaya başlar. umursamaz şekilde davranır. @efsaneadam dediklerine bu konuda katılıyorum onu cesaretlendirecek tarzda konuşmalı, zayıflıklarını kapatmalı hissettirmemelisiniz.

 4. 2

  sözde erkekler sürekli aktif olabiliyorlar ama gel gör 20li yaşlardaki gençler bile sertleşme sorunu yaşıyorlar. temelinde özgüvensizlik ve cinsel yonelim sorunları var. hatta mastürbasyon yapmak gibi yanlış cinsel eylemler sonucu erkeklik yetisini köreltenler bile epey fazla. ortalama alınca erkeklerin çoğu 35-40 dan sonra artık cinsellikten kaçmaya başlıyorlar. hap konusunda evet cidden çok iyi etki gösteriyor ama kullanmak için sağlık sorunu ve psikolojik bozukluk olmaması lazım. eğer kocanız kendisi ister ve bilerek alır kullanırsa çok iyi etki görür. bu sayede sizde beklediğiniz cinselliği yaşamış olursunuz.

 5. 3

  ben 28 yaşındayım benimki de kalkmıyor uzun süredir böyle doktora gittim degişen bir şey yok

 6. 3

  ilgi meselesi, kafa başka şeylerle meşgul olunca, sexe sıra gelmiyor. genç yaşta bile bazen olur bu. malum başarısız erkek çok

 7. 3

  merhaba, eşiniz sigara kullanıyor mu ? ten uyumunuz da yok sanırım yada eşiniz stresli bir dönemde mi ? genel olarak en büyük nedeni stres, sağlıksız beslenme, sigara alkol tüketimi, özgüven eksikliği ve montonluk hareketsiz yaşam

 8. 4

  psikoloji iyiyse kafa yerindeyse yeteri kadar eşinizi tahrik ederseniz bence bu iş düzelir, bugüne kadar denemediğinizi şeyler deneyin derin

Bir cevap bırakın