bir kadının en son ne zaman ilişkiye girdiği nasıl anlasilir

Soru

sevgilimle son haftalarda aramız limoni bazen beni aldattığını düşünüyorum. ilişki sırasında isteksiz pasif davranıyor, eskiden böyle değildi çılgınca sevişirdik. sanki başka biri ile ilişkisi var ondan isteksiz davranıyor gibime geliyor. şüphelerimi haklı çıkaracak en son ne zaman ilişkiye girdiği anlamamı sağlayacak bir yöntem olabilirmi, bu şekilde anlaşılabilirmi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  Gözle görülür bir metodu yok bunun ama başka yollarla var

 2. 2

  daha öncede böyle şeyler konuşuldu, kadın söylemedikten sonra siz anlayamazsınız. anladığınızı sandığınız şeyler hiç bir şeyin emaresi olmayabilir. en iyisi oturup konuşmanız, eğer sizi sevmiyorsa artık sizinle birlikte olmaktan heyecan duymuyorsa bunu cesaretle söylemesi vede sizin bunu anlayışla karşılamanızdır. eğer yoksa böyle bir durum sizinde bir daha böyle gereksiz kuruntulara girip evham yapmamanız gerekir.

 3. 2

  yok böyle saçma bir var sayım çıkarım olmaz, en son ne zaman ilişkiye girdiğini anlayıp buna göre sizi aldatıyormu diye çıkarım yapacaksınız öylemi, kusura bakmayın komik bir düşünce. genelde kendine güvensiz sorunlu kişiler bu tip düşüncelerle kendilerini avuturlar. akıllı adam oturur karşısına sorar, cevaba göre hayatına yön verir bu kadar yani !

 4. 2

  Yeni yeni biri bulmuştur baska sebep varsa söyler elbet

 5. 3

  selam, yine benzer bir soru vardı, erkekler yada kadınlar fark etmiyor çiftler bir birine yeterince güvenmedikleri için bu boşluktan yararlanan düşünce başlıyor olumsuz düşünceler kurmaya. eğer zayıf karakterli iseniz kolayca bunlara kapılıp gitmeniz olası, ancak karakteriniz güçlüyse bu düşüncelerle savaşarak kazanabilirsiniz. önce tüm bu kuruntulardan ve ön yargılardan kurtulun, sonra gerekirse çok fazla emare görüyorsanız sevgilinizi karşınıza alıp konuşmanız çok daha doğru bir hareket olacaktır.

 6. 2

  Ben eşimle 5 yıldır ayrı yatıyorum hiç eşimle ilişkiye girmedim ama eşim doğum kontrol hapı kullanıyor yazz acaba başkasıylamı ilişkiye giriyor çok ta güvenim var ama şüpheleniyorum ani aydınlatırsanız sevinirim saygılar

Bir cevap bırakın