aşk acısı ilaçla geçermi

Soru

bir erkeği çok sevdim, onunla her şey çok güzel gidiyorken bir anda tepetaklak oldum. ona çok güvenmiştim, o ise en yakın arkadaşımla beni aldattı. arkadaşım vicdan yapıp bana söyleyip itiraf etmese onu bile fark edemeyecektim, ne kadar aptalmışım. beni sevdiğini söylüyor, sadece sen cinsel olarak kapıları kapatınca bende tatmin olmak için cinsel birliktelik yaşadım diyor. arkadaşıma soruyorum 3-4 kez anal yaptık aramızda hiç bir şey yok ne desen haklısın bende çok azgındım tutamadım kendimi diyor. şu hayatta en sevdiğim iki insanı birden ihanete uğrayıp kaybettim. 2 aydır stres bunalım depresyondayım. kalbim titriyor başım ağırıyor dönüyor gözlerim kararıyor. böyle bir durum başına gelip ilaç kullanan var mı, ağrı kesici alsam fayda eder mi ? konuşacak kimsem yok 🙁

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  geçmiş olsun en iyi ilaç zamandır her yaşanan şey tecrübedir keşke bu kadar çok güvenmeseydiniz sizin adınıza üzüldüm

 2. 2

  ne ilacı delimisin ilaç falan fayda vermez, zor biliyorum ama kendinizi oyalayacak bir meşgale bulun, bu şekilde azar azar unutmaya çalışın. zamanla her şey düzelir. sevgilinizin demeye çalıştığı diğer kişi benim için sadece tatmin objesi ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum, ben seni seviyorum mesajı vermeye çalışıyor ama o kadar basit değil, seven insan uçkurunada sahip çıkmayı bilir. eğer siz inanır affederseniz bunu kabullenmiş olursunuz. sonra gelecekte yine aynı sorunları yaşarsınız. bencede geçmiş olsun, umarım bir an önce toparlarsınız.

 3. 7

  ah ah keşke dediğiniz kadar kolay olsa, baş ağrısı gibi aşk acısıda bir hapla geçse. öyle şeyler okuyor ki bu süreçte bunalımla kendinden bile vazgeçmeye kadar gidebiliyor. diğerlerininde dediği gibi tek çare zaman, biraz üzülür ağlar ama sonunda durulursunuz. içinize amayın konuşmak paylaşmak genelde iyi gelir. buraya yazmanız iyi olmuş bence.

 4. 5

  merhaba, belli ki derin acılar, tarifsiz duygular bitmiyormuş gibi hissettiğiniz mutsuzluklar yaşıyorsunuz. ancak zaman herşeyi en iyi şekilde çözer. bu noktada hapla ilaçla hiç bir şeyi tedavi edemezsiniz. sakin olmaya, hayata pozitif bakmaya çaba gösterin, sizi eğlendirecek yada ilginizi çekecek meşgul edecek şeylerle uğraşın bu sayede zaman sizin için daha kolay ve hızlı ilerleyecektir.

Bir cevap bırakın