kadının zevk aldığı noktalar

Soru

internette görüyorum hep, sadece sok çıkar yapmayın, seks bundan ibaret değil, kendinizi geliştirin, falan gibi şeyler. şöyle bir düşündüm gerçekten seks hayatım sok çıkardan ibaret, 3 yıldır evliyim yaşadıklarım hep aynı. gerçekten bir şeyleri öğrenmek doğru yapmak istiyorum. tabi bilgi olmayınca da, bide cinsellik porno filmlerden öğrenilmez diyorlar. mesela kadının zevk aldığı noktalar neresi, kadınlar sekste ne yapılmasından hoşlanıyorlar, eşimi daha çok mutlu etmek için ne yapabilirim bu konularda bilgi yazacak birileri varmı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  bir erkeğin bunları düşünmesi ve farkına varması çok iyi bir şey. ancak cinsel beklentiler ve haz arayışı herkeste farklı oluyor. kadının biri ilişki saçının çekilmesinden hoşlanıyordur, sen yaparsın eşin nefrete eder. bir başkası yalattırmaktan zevk alıyordur, sen denersin eşin tiksinir. senin anlayacağın bunu bize değil sen eşine sorman lazım, birlikte keşfetmeniz lazım, hoşlandığınız şeyleri birlikte bulun. benim tavsiyem budur.

 2. 0

  kulak memesi. birlikte olduğum çoğu kadın bundan etkileniyordu. yukarıdaki arkadaşımın dediği gibi herkesin haz aldığı noktalar farklıdır. ama kulak memesi genelinde işe yarıyordu. erojen bir bölge olması nedeniyle sevişme sırasında yapılması sevilen kişinin uyarılmasını arttırabilir. bazı kişiler yalanmasını seçebileceği gibi bazıları fısıldanmasını bazıları kulağa yavaş bir şekilde nefesin verilmesini de uyarıcı olabilir. aldığı şekli belirlendikten sonra kollarını, kollarınla, ayaklarını, ayaklarınla mutlaka sıkıca kitle ki harekete edemeyip içi giciklansin. kulak memeleri bittikten sonra kutsal tapinagımız olan memeler için çalışmalar devem ederek son vuruş olan vajinaya oral yapmak suretiyle olayı zenginlestirdikten sonra gerekli kıvama gelecektir zaten.

 3. 0

  bize değil, sen bunu eşine sor. hayatım sekste ne bekliyorsun benden, ne yapmam hoşuna gidiyor, sen neyden zevk alıyorsun de, seni yönlendirmesine izin ver. bir şeyi uygulamdan önce teorik olarak konuşarak neyden hoşlandığını anlamaya çalış. @komsununoglu kulak memesi demiş, mesela bunu sor hoşuna gider mi diye, bakarsın eşin hiç hoşlanmıyordur, onun istediğini yapacağım derken nefret ettirme. unutma çoğu kadın ilişkide dayatma şeylere ses çıkarmıyorlar, tempoyu bozmamak, erkeğin tadını kaçırmamak için bozuntuya vermiyorlar, hoşuna gitmiş gibi yapıyorlar, lakin o andan nefret ediyorlar. biz akılsız erkeklerde kadın bundan çok hoşlandı sanıp daha çok yapıyoruz. o sebeple mutlaka konuş.

 4. 0

  ön sevişmeyi öğren dostum. ondan sonrası deneme yanılma gibi düşün. karınla iletişim halinde olun. yeterli olacaktır

Bir cevap bırakın