erkekler seks sırasında neden hızlı ve ağızdan nefes alıp verir

Soru

Sevgilim daha sekse başlamadan bile çok hızlı nefes alıp veriyor sesli bi şekilde ve ağızdan. Bunun nedeni nedir? Benim ilk sevgilim ve bilmiyorum o yüzden sordum ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  acemilikten, heyecanlı olmaktan, stresli gergin olmaktan vede sigara kullanmaktan olabiliyor bu gibi durumlar. heyecan filan ise zaten zamanla normalleşir, yinede zaman geçiyor ama hala aynı ise nefes darlığı yada solunumda yeterli oksijenin kana karışmaması gibi sorunları olabilir. ilk etapta durum heyecana ve efora bağlı gibi düşünülebilir.

 2. 2

  adam yorulmuştur efor sarfetmek hareket halinde olmak epey zor kolay değil. ki çok fazla entenmanı ve deneyimide yoksa nefes nefese kalması normal yani. hem birde zevk alırken istem dışı insan sanırım ağızı açık nefes alıp veriyor.

 3. 4

  Senin yangınına dayanamıyordur napsın kpk gibi solutmuşsun adamı nerdeyse :)))

 4. 2

  genelde sigara içem erkeklerde çok olur. darth vader gibi kıh kıh nedes alırlar, çünkü aldıkları nefeste ciğerleri yeterince oksijeni alıp kana karıştıramaz, buun sonucu titreme terleme hızlı nefes alıp verme kalp ritminde aşırı yükselme gibi şeyler olur. diğer ihtaml ise bünyesi çok zayıftır yada tersi kilolu biridir, belk ihayatı çok monoton hareketsiz biride olabilir.

 5. 4

  Öncesinde başlaması heyecandan denilebilir. Ama ilişki sırasında kadın pasif kalıyorsa erkek daha fazla hareket ve performans gösterdiği için yorulma ve nefes nefese kalmalar başlar genelde.

 6. 5

  Maça da cıkınca insan bazen bünyeyi çok zorlayınca nefes almak için ekstra çıkışta faaliyete geçiyor. o anın zevkinden heyecanında nereden nefes çıkarsa artık…

 7. 3

  çünkü erkeğin orgazmı kadına göre çok daha hızlı ve kısa sürüyor. erkek yatakta daha hareketli olduğu için nefes alışverişi de hıphızlı oluyor. onun dışında ekstradan nefes darlığı filan çekiyorsa bu da arttırır.

Bir cevap bırakın