erkekler hasta da olsa seks istekleri neden bitmiyor

Soru

arkadaşlar kocam geçen yıldan beri grip, nezle bronşit vb gibi birçok hastalık geçirdi. Bir sürü ilaç antibiyotik kullandı. Doktorda ona 1 hafta izin yazdı. Fakat kocam evde hasta gibi değildi canı sürekli cinsellik istiyor. Bu nasıl oluyor. normal zamanlarda bu kadar azgın değildi. kullandığı ilaçlardan mı ? hasta olmasından mı ? niye böyle azgınlaştı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    grip gibi bazı hastalıklar kafayı ve beyini etkiliyor. bu gibi durumlarda farklı durumların tetiklenmesi mümkün. diğer bir ihtimal de sizin dediğiniz gibi hapların insanlar üzerinde olası farklı yan etkileri. mesela enerji içeceklerinin bazı kişiler üzerinde canlandırıcı etki yerine tam tersi şekilde uyku getirdiği tespit edilmiş. kullandığı ilaçlar içinde vücudu farklı şekilde etkileyen bir durum oluşuyorda olabilir.

  2. 4

    adamlar böyledir ne zamana nerde ne halde seks isteyeceğini bilmezler bir anda seks krizi gelebilir. giribin yada hapların beyini farklı etkiliyor olmasıda söz konusudur. işin kötü yanı seks esnasında bir birinize mikrop transferi yapıp hastalık bulaştırırsınız buda iyileşme sürecini uzatır ve zorlaştırır.

  3. 6

    yani ilginç bir durum. ama bazı erkeklerde olabilen bir durum. hastalanınca libido bir anda yükseliyor. yani bunun tıpsal bir açıklaması var mı bilmiyorum ama aklıma şu geliyor ki, vücudun sistemi kişiyi tanıyor diyebilirim. hasta olunca hastalıktan kurtulmanın en iyi yöntemlerinden birisi terlemektir değil mi? hasta olan erkekte cinsellik yaşayarak üstündeki sıcaklığı arttırıp terliyor, heleki yorgan altındaysa hızlı bir şekilde iyileşmesi mümkün oluyor. sabah kalktığında tokat yemiş gibi oluyor, bir anda libido tavana vuruyor, mastürbasyon veya penetrasyon ile başlıyor, belirli bir süre devam edip enerjisini kullanıyor. muhtemeldir ki enerjisi de kolay kolay bitmiyordur. o enerjiyi en iyi şekilde kullanıp vücuttan atıyor aslında ama farkında olmuyor. bununla ilgi bir araştırma var mı bilmiyorum ama daha önceden bu vakayla karşılaştığım için yaptığım gözlem ve tespitlere dayanarak bunu söyleyebilirim. fakat penetrasyon olayında şu şekilde bir sıkıntı olabilir belki, hastalık bulaştırma gibi. fakat bu beni biraz aşıyor, bunu bir doktora söylemek lazım bence. birisi zaten ısınarak, terleyerek hastalığı atıyor da diğeri de ısınıp terliyor, yani içeride varolan ufak mikroplar varsa da onları da atmış oluyor olmaz mı? bilemedim, ama çoğu erkekte var mı bilmem de belirli bir kesimde hastalık sırasında libidonun uçuş moduna geçtiğini söyleyebilirim, hastalıktan kurtulmak için de gayet güzel bir yol ^^

Bir cevap bırakın