sizinde ilk gece ilişkide canınız çok yandı mı

Soru

2 haftalık evliyim ama bir türlü birlikte olamıyoruz. Başı giriyoruz sadece ona dayanabiliyorum. Eşimde çok anlayışlı onda bir sorun yok 5 saniye dayansan bitecek diyor ama canım çok yanıyor. Bir yolu yok mu kolay bitmesinin? İlk ilişkiniz nasıl oldu kadınlar. Çok mu canınız yanıyor zar yırtılınca ?

Cevaplar ( 2 )

  1. bunlar psikolojik endişelerin neden olduğu korkuya bağlı vücudun bilinç altında rahatlayıp kasların gevşeyememesinden kaynaklanıyor. hani gerginsin kaslarında çok gerilmiş derlerya masaj yaparken laf değil bir gerçektir bu. şimdi siz korkuyorum ne alaka diyeceksiniz ama bilinç altınızda korku stres canım acıyacak gerginliği var. vücudunuzda refleks gösterip kaslarınızın gerilmesine sebep oluyor. haliyle penisin girmesine imkan sağlamıyor, en ufak şeyden yoğun şekilde acı duymanıza neden oluyor. bir nevi vajinismus başlangıcına doğru ilerliyorsunuz. çare psikolojik olarak kendinizi telkin etmeniz, vajina esnek bir organ elinizi bile sokabilirsiniz ki çocuk bile buradan çıkıyor. kendinizi rahat bırakın genşeyin, eşinizde masaj yapsın vajinanıza dokunsun, bolca kayganlaştırıcı kullanın kafanızı dağıtın odak düşüncelerinizi değiştirin dokunuşlara hazza odaklanın hiç acımayacağına emin olun buna kendinizi inandırın, kaslarınız gevşediğinde çok kolay olduğunu çok zevk aldığınızı göreceksiniz bir daha zaten sorun yaşamazsınız. olay psikolojik olarak kendinizi hazırlamak ve bundan emin olmak.

  2. burcu hanım’ın dediklerine ilaveten oral seksten hoşlanıyorsanız beyinize yaptırın. o zaman daha bir gevşeme ve rahatlama olacaktır.

Bir cevap bırakın