erkekler sürekli tahrik olur mu

Soru

bir erkek pek çok şeyden hemen tahrik oluyorsa ve penisi kendiliğinden kalkıyorsa cinsel ilişkiden o kadar çok tahrik olup zevklenir mi

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  Kadin ve erkek farkli seylerden tahrik cinsellik düşünürler. Erkek gorsellikden tahrik olur kadin ise dokunsal olarak tahrik olurlar. Bir kadinin kalcasi göğüsleri ve kokusu erkegi yeterince cinselliğe uyarır. Bu yuzden erkekler görsel olarak asiri tahrij olabilirler tabi bu normal saglikli olan erkeklerde gecerli.

 2. 1

  merhaba, erkeklerde foto grafik hafıza daha güçlüdür, bu sayede gördükleri şeyler zihinlerinde daha detaylı analiz eder ve işlerler. hali ile gördükleri tüm detaylar onlara fazlaca haz verir. buda görsel etkileşim ile kolay uyarılabildikleri anlamına gelir. genellikle erkeklerin porno izleyerek sevilmelerinin sebebi de budur. gördüklerinden daha çok etkilenerek yoğun istek duyar, yoğun şekilde uyarılarak, güçlü ereksiyon olurlar. bu sayede cinsellik anında çok daha fazla haz alırlar. yaşadıkları ilişki onlar için daha çok heyecan verici olur.

 3. 1

  bir erkek için cinsel tahrik ne kadar artarsa o kadar çok seks yapma içgüdüsü oluşur bu arada erim beyin dediklerine de katılıyorum.

 4. 7

  bir dönem lojistik deposunda çalışmıştım fazlaca seksi iç giyim ürünleri ve cinsel oyuncaklar vardı, onların resimler ve görüntüleri bile çok tahrik ediciydi. o zamanlarda nerdeyse her gün eve ereksiyonla gelip mastürbsayon yapardım. anlayacağınız erotik şeyler görmek erkeği çok etkiliyor azdırıyor

 5. 2

  evet çok çabuk tahrik olan erkek zaten belli olur az çok ve bunların seks performansı da kesinlikle daha yüksek olur.

Bir cevap bırakın