erkekler karşılıklı mastürbasyon yaparken ne hayal eder

Soru

slm erkek arkadaşımla ilişki yaşayamadığımız için bir birimize karşılıklı mast yapıyoruz bu şekilde tatmin oluyoruz. genelde ben onu izlemeyi seviyorum o gözlerini kapatıyor ne düşünüyorsun konuş diyorum seni düşünüyorum deyip kestiriyor. bazen konsantrasyon sorunları yaşıyor odaklanamıyor penisi elimdeyken yumuşuyor. mesela böyle bir durumda onu tahrik edici neler söyleyebilirim. erkeklerin hayal ettiği hoşlandığı azdığı şeyler neler. o esnada mesela böyle şeyler konuşsam onu heyecanlandırabilir miyim ? bide acaba neden böyle bir sorun yaşıyor cinsellikten tam olarak zevk mi alamıyor ?

Cevaplar ( 4 )

  1. başka erkek olsa seni opmeye bile kalkışır işi başka yerlere götürürdü. sevgilinde bence bir sorun var, öyle mastla falan kalıyorsa bide kalkmıyorsa vardır birşey. istediğini söyle masal hikaye analt porno film çevir ama adamda varsa sorun kafi gelemez. ne hayal eder nelerden hoşlanırdan ziyade bir doktora görünsün belki hormonal bir sorunu vardır.

  2. Bana böyle birşey yapılsa penisim eline alacak yumşama ne kalbim orda atar zonk zonk diye, senin arkadaş da sorun var galiba Ağzına almayı dene çok şanslı adammış kıskandım

  3. karşılıklı mastürbasyon yapmak çok zevkli, hatta düşünmesi bile heyecanlandırıyor. arkadaşınız sertleşemiyorsa korku endişe yaşıyordur belki psikolojik sorunları vardır, aşırı heyecandan kontrolünü kaybediyordur odaklanamıyordur. birde erkekliği çok güçlü olmayabilir. herkes bir değil sonuçta.

  4. Karşılıklı mastürbasyon çok zevklidir,fantazilerinizi hayal edin

Bir cevap bırakın