erkekler masturbasyon yaparken ne hayal eder

Soru

mrb size sormak istediğim bir konu var. günde 2 defa falan mast yapıyorum bazen 3 oluyor. canım çok istiyor yapmak. yapmaya başlıyorum yaparken 1-2 dk sonra avucumda tam sertliği azalıyor biraz yumuşama oluyor. sonra zevkim kaçıyor yoruluyorum. bende azdırıcı şeyler düşünmeye çalışıyorum bi kızla falan seks yaptığımı hayal ediyorum biraz heyecanlanır gibi oluyorum sonra yine zevkim kaçıyor. sonra travesti ile seks yaptığımı düşünüyorum o zaman çok heyecanlanıyorum, bide travestiye pasif olduğumu beni büyük penisi ile yaptığını düşününce çok fena ereksiyon oluyorum taş gibi hele 2 travestinin arasında olduğumu falan düşününce zevkten boşalma kıvamına geliyorum. normalde gay değilim böyle şeyler yapmak falan istemiyorum ama mast yaparken bunları düşünmek beni azdırıyor. neden böyle oluyor bilmiyorum ? acaba fark etmiyorum da kendi içimde gay eğilimli miyim ? bi arkadaşıma anlattım sen sapıksın dedi ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  öncelikle yaptığın hareket çok yanlış. birincisi aşırı mastürbasyon yapıyorsun başına çok dertler açılacak. ikincisi cinsel isteğin yokken kendini mastürbasyon yapmaya zorluyorsun, çünkü bünyen yapmak istemiyor sen alışmışsın yapmaya çalışıyorsun o sebeple ereksiyonun kayboluyor penisin iniyor. üçüncüsü böyle aykırı trans, travesti, gay gibi düşüncelerle zorla kendini domine atmeye azdırmaya çalışıyorsun ama işe yarıyor giib görünsede bu fikre eğilime kendini hazırlıyorsun, yarın öbür gün gerçek bir ilişki yaşama arzusuna yenik düşer olmadık işlerde yaparsın. anlayacağın zincirleme hatalar ile hem erkekliği kaybediyorsun hemde cinsel pasifleşme sürecini hızlandırıyorsun.

 2. 3

  ben genelde açar erotik seyler izlerim, yada bazen sex hikayeleri okurum:) sürekli değişirirm ama izlediklerimi hep aynı şey olumca sıkıyor. bide yerli porno olunca da güzel oluyor hikaye bizden olunca azdırıyor😊 gay değilim demişsin ama içten içe oyle arzuların var onuda dene güzel oluyor ben denedim bir ara travestiye de verdim güzel oluyor🫣 uzun zamandır aktif ve heteroseksüel takılıyorum ama… canım pasiflik gaylik istemiyor bayadır.

 3. 4

  hayatım aşırı mastürbasyonla kendini tüketiyorsun. zaten fark etmiyor musun artık mast bile yapamıyorsun kendini zorluyorsun. bu şekilde devam edersen arkadaşların dediği gibi cinsellik senin için başarısızlık dolu bir deneyim olacak. gerçek ilişkilerde başarısız olacaksın. bence de bir an önce mast yapmayı bırakman lazım.

 4. 3

  masturbasyon yaparken hayal gücümüzü sınırsız kullanırız. gördüğüm kadarıyla en az iki kişiyle seks yapıldığı hayal ediliyor. yani özetle grup seks, travesti, swinger yada eş paylaşımı gibi uçuk şeylerin hayali kuruluyor diye düşünüyorum okuduğum yorumlardan dolayı

  • 3

   heteroseksüel erkekler böyle şeylerin hayalini kurmaz, özellikle pasiflik gibi fantaziler düşlüyorsa yönelimi farklıdır. erkekler swinger olsun grup olsun fark etmez taş gibi hatun düşler, net. 😄

 5. 2

  ben genelde bir elime aynayı alıp ya da ayna karşısında mastürbasyon yapıyorum. görsel uyaran iyi oluyor. ama haftada ikiyi geçme fazlası zarar.

 6. 1

  3 günde 1 bile çokken günde 3 kere ne demek. şunu ayda 2 3e düşürün olur mu. ve unutmayın ki hayal gücü insana daha çok zevk verir. ayda 1 çekerken bile bazen tamamen rahatlamak için yapmak lazım herhangi bir şeyi düşünmeden ve seyretmeden.

Bir cevap bırakın