karımın eski sevgilisini hayal ederek benimle ilişkiye girmesi

Soru

herkese mrb, karımla cinsel ilişkiye girerken karımı maalesef memnun edemiyorum tatmin edemiyorum karımda bunu her defasında söylüyor karımı 1 kere bile boşaltamadım karımda bana bu gece eski sevgilim olur musun diyor gözlerimi bağlıyor bana sevgilisinin adıyla hitap edip öyle boşalıyor bu durumdan sıkıldım ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 12 )

 1. 2

  Durumunuz üzücü ancak çözümü bu şekilde aramanız sizin onurunuzu zedeleyip kendinize olan saygınlığa ket vurur. Öncelikle eksiklik sizden kaynaklıysa(erken boşalma, sertleşme problemi vb.) bir Ürologa muayene olun. Eğer sorun fizyolojik değilse cinsel terapi alın hatta eşinizde eşlik etsin size. Geçmiş olsun inşallah şifa bulursunuz.

 2. 4

  Bu sitedeki arkadaşların sayesinde şirinler cizgi filmindeki huysuza döndüm. Sayenizde kafayı yememe az kaldı! Sinirlenmeden sakince cevap vermeye çalışacağım. Yahu değerli arkadaşım sende hiç mantık yok mu? Madem sen yetersizsin madem sorun sende o halde nasıl oluyorsa eşin seni eski sevgilisi olarak hayal edip seks yaptığında orgazm olabiliyor! Demek ki problem senin cinsel gücünde ya da cinsel yönden yeterli olup olmamanda değil. Problemin ta kendisi senin eşin! Seni öyle bir sakalından yakalamış ki nereye çekse o yöne gidiyorsun. Sende eksiklik olmamasına sağmen senın kendini eksik hissetmene neden oluyor. Buna sen bile o kadar inanmışsın ki nick olarak aldığın isme bak ya!! Eşinle ilgili yorum yapamam o haddim değil, en azından sana saygısızlık olur. Sana sadece şu kadarını diyeyim; aldatma sadece fiziksel olmaz aldatmanın ruhen olanı da vardır… Madem ne yapabileceğini bizlere sordun cevap vereyim; eşinden bir an önce boşan ve kurtul. Sana insan muamelesi yapan yeni birini bul ve mutlu olmaya bak!

 3. 4

  Vah vah karınız sizi esir almis madem eski sevglisini hayal ediyor ona gitsin ona versin gururunuz hicmi düşmüyor yerleere böyle asalanma olamaz o kariyi boşarım

 4. 2

  malesef bu gidişat pek iyi değil, çünkü insan düşüncelerinin etkisi ile kendini yönlendirir. fikrin neyse zikrinde odur sözünden hareketle bu gün bunları hayla fantazi olark düşünen kadın yarın gerçekleştirmekte aklaki olark bir sakınca görmez bu ona çok normal tabi bir hak gibi gelir. yani bu gun hayal ederken yarın sizi aldatmaya başlar. aranızdaki soruların çözümleri için ilk önce doktora sağlık muayenesine, sonra birlikte psikoloğa gitmelisiniz. yazmak hoşuma gitmiyor ama son çare boşanmak.

 5. 3

  nasıl itici bir seks anlayışı bu böyle, daha bu zamandan böyle oluyorsa gelecekte bu konu epey tatsız noktalara doğru gider. sonunda aldatma gibi şeyler bile yaşanır. ne yapacağınızı artık siz bileceksiniz.

 6. 3

  evet haklısınız ama karım malesef eski sevgilisini hayal etmeden boşalmıyor

 7. 2

  Fantezi olabilir ama başka hayal edecek kisi mi kalmadı yani.

 8. 2

  Eşiniz bir alfa dul. Sizi sadece penisi olan bir kız arkadaşı olarak görüyor çünkü eski sevgilisini aklında çok yüceltip en iyi erkek olarak görüyor. Cinsel açıdan o veya onun gibi bir erkek bulmadan tatmin olması imkansız. Bence kendi penisinizden biraz büyük bir strapon alıp kullanmadan önce ona seni o değil bugün ben yapıcam deyip onun itirazlarına engellerine kulak vermeden sadece yapın. Biraz sert olmasında fayda var

  • 2

   karıma vibratörmü alim mesela onu boşaltıcak tatmin edecek oşekildemi boşalır doyar

 9. 4

  @kaan_ist ve @dante haklısınız … sende sorun olsa eşin boşalamaz yada boşaltamazsın eşin seninle ve eski sevgilisi arasında seçim yapmak zorunda kalmış ve şu an eski sevgilisini sen den daha fazla arzuluyor gibi. bunu kıyafet yada ayakkabı almaya gittiğin zmaan ki seçim yaptığım eşyaya düşün ve karar ver her zaman seçmediğin yerine koyduğum aklında kalır onu almalıydım diye… buruda da @dante yorumu gibi eşine kendini ispatlaman lazım… dikkat et dozunu iyi ayarlamalısın yoksa araya küslük girer , kavga çıkar canını yakmadan nazik nazik kibar kibar hallet …

 10. 3

  karım aşırı azgın seksi sevişmeyi çok seviyor ama ben doyuramıyorum karımda eski sevgilisini hayal ediyor bana bu gece benim eski sevgilim olurmusun diyor bende kabul ediyorum bana sevgilisinin adıyla hitap edip öyle boşalıyor.

 11. 5

  cinselliği falan bir kenara bırak bu kabul edilemez bir şey. yıllar önce bir yarışmada kadın kocasına minicik etek var üzerimde her yerim ortada diyor herkesin içinde onun gibi. ben böyle karıyı hemen boşardım 🤬😡😠😤🤬

Bir cevap bırakın