erkekler cinsellik olmadan ne kadar süre dayanabilir

Soru

sevgilimin sürekli cinsel isteği var hiç rahat durmuyor, sen bağımlı olmuşsun kendini tutamıyorsun iraden yok seni penisin yönetiyor dedim kızdı. yok öyle bir şey ben sadece seni sevdiğim için cinsellikle ilgileniyorum yoksa sen istemiyorsan bende hiç yapmam dedi. iyi madem öyle dahi bakalım 1 ay hiç cinsellik dayanabilecek misin dedim. benim için sorun yok seksi hiç aramam diyor. gizli gizli mastürbasyon falanda yok dedim, ben zaten yapmıyorum ki diyor. cidden yapmıyor mu ? dediği gibi yapmadan 1 ay dayanabilecek mi ? seks olmasa erkek ne kadar süre dayanabilir ?

yanıtlandı
1 ay6 Cevap524 defa okundu
  • 9

Cevaplar ( 6 )

  1. 1 ay çok bi zaman değil yani ama mastürbasyon da yapmaz değil yapar ihtiyaç o

  2. ben 3 ay kaldım bu şekılde dayanır bencede keşke uzun tutsaydın sureyi

  3. ne kadar dayandığının önemi yok, söylediği sözler çok hadsiz bence. dik kafalılığın ne alemi var. erkekler kadınlarla konuşmayı bilmiyorlar. erkeklik gururumudur nedir sürekli bir üst perdeden atıp tutmak havalı olmaya çalışmak. ne gerk var bir kaç iltifatla olayı tatlıya bağla işte ama yok. sonra diyorlar kızlar niye bize bakmıyor, niye sevgili bulmaıyoruz, kızlar olgun erkeklere bakıyor 🙂 al işte erkeğe bak çocuk gibi zıtlaşıyor.

  4. herkesin hormonları bir değil kimi erkekler dediğiniz gibi hep istekli hep kuduruk seks yapmadan mast yapmadan duramıyor sizin erkek arkadaşınızda istekli ne yapsın

Bir cevap bırakın