eşim cinsellikten çok uzaklaştı isteksiz davranıyor

Soru

Eşimle önceden çok iyi bir cinsel hayatimiz vardı. şimdi eşim pek oralı olmuyor, haftada bi kere girelim diyor. ben libidosu yüksek biriyim, eşime diyorum ki 2 bir girelim ben bir kere sevişirken mastürbasyon yapar boşalırım bi kerede normal sex yaparız. tamam diyor ama orali olmuyor. 3 senelik evliyim, evliliğimizin ilk yılında çok iyiydi cinsel hayatimiz. eşimi tatmin ediyorum penis boyum normal ayrıca ona oral da yapıp boşaltıyorum ama kendisi oral yapmayı sevmiyor, yapmamak için ellinden geleni yapıyor. evimde huzur kalmadı resmen, lütfen yardım edin bu şekilde ne yapcam bilmiyorum ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    profilden yaşınıza bakayım dedim daha önce sorulmuş 12 sorunuz var hep benzer. buradan anladığım cinsel eğilim sorunlarınız var bu sebeple eşiniz sizden soğumuş durumda. atık sizinle cinsellik yaşamaktan imtina ediyor. güvenilir kendisini yaında rahat isteyeceği gözlerini kapatıp birlikte huzurlu yaşlanabileceği tam bir maço erkek arıyor. bunu sizde bulamadığı için sizinle olan ilişkilerinizde soğukluk oluşmuş. eşinizin kafasındaki erkek profili, size olan güveni beklentisi sarsılmış. hep onun onaylamadığı tasvip etmediği şeyleri yapıyor yada istiyorsunuz. cinsel uyumsuzluk had safhada, size siteden yardım edemezler. birlikte psikoloğa gitmeniz ciddi şekilde terapi tedavi olmanız lazım. psikologluk durumum yok diyorsanız, tüm istekleriniz kenara bırakıp onun isteklerini ön plana alacaksınız. güzel şeyler demek isterdim ama ne yazık bu haliyle gelecekte ayrılık görünüyor gibi.

    • 4

      size katılıyorum, kadınlar güçlü kendilerine sahip çıkan erkek isterler, bu eğilimde bir kadından değişik fantaziler istersen aykırı gelir ve erkekten soğumaya başlar. güvenini ve beklentilerini boşa çıkaran bir erkekten soğuması, kaçması, isteksiz davarnması gayet normal bir durum. sanırım aranızdaki bağ epey bir kopmuş, tamiri sizin hareketlerinize bağlı.

Bir cevap bırakın