kızlarmı daha çok cinsellikten bahseder erkeklermi

Soru

ya çok merak ettiğim bir konu genelde iki yetişkin kişi bir araya geldiğinde genelde cinselliğe geliyor konu neden, birde erkekler mi cinsel deneyimlerinden çok bahseder kadınlar mı ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 4

  kızlar kendi aralarında pek cinsellik konuşmuyorlar. erkekler sanırım daha çok konuşuyor. erkekler için cinsellik ilk planda kızlar için çokta önemli değil. birde erkekler bir birlerine hava atmayı çok seviyorlar. şu kızı attım yatağa öyle yaptım böyle yaptım diye bir birine çok anlatıyorlar. kadınlar daha ziyade bir sorun varsa bu konuları konuşuyorlar.

  • 3

   haklısınız erkekler daha çok cinsellik konuşuyorlar. mesela kadınlar bu gece kocamla çok fena seks yaptık sabaha kadar bitmedi çok zevk aldım diye bir mhabbet yapmaz anlatmazlar. genelde kadınların cinsel muhabbeti, bizim adamda aylardır tık yok, ilgilenmiyor benle gibi şeyler olur.

  • 4

   Bu bilgi hem doğru hem de yanlış. Erkeklerin çoğunluğu, öylesine takıldıkları kadınlar ile olan cinsel mevzuları diğer erkeklere hava atmak için ya da geyik muhabbeti olsun diye anlatır ve bu anlamda total süre olarak kadınlara nazaran daha çok seks konuşular. Ancak şu da var ki erkekler değer verdiği kadınlar ile ilgili bu tür bir konuda asla konuşmazlar. Standart bir erkeğin akşam karısıyla ne yaptığını anlattığına şahit olamazsınız mesela. Oysa kadınlar bu konuda erkeklerden daha pervasız ve fütürsüz olabiliyorlar. Öyle ki kocasıyla neler yaptıklarını ya da yapamadıklarını pozisyon pozisyon anlatanları dahi gördüm. Bunu farklı sosyal statüde farklı şehirlerde farklı kültürlerde olan çok kadın üzerinde müşahade ettim. Ayrıca kusura bakmayın ama kadınlar için cinsellik çok da önemli değil söylemine sabaha kadar gülerim… 🙂

 2. 6

  boş çeneli kızlar olduğu gibi boş konuşan erkeklerde var. oranlamak gerekirse erkekler %65, kızlar %35 🙂 cinsellik özel bir şeydir, iki partner arasında paylaşılması ve yaşanması anlamlıdır.

 3. 4

  genel alınırsa ortalamada erkeklerin daha çok cinsellikten bahsettiğini biliyoruz. hatta günümüzde utanma ar namus gibi kelimeler bile kullanımdan kalktı. hoyratça edepsizce her şeyi her platformda özgürlük adı altında konuşuyoruz. toplum olarak hem yozlaşıyor hem de bu yoğun cinsel düşünceler diyaloglar sonucu hiç fark etmeden sapıklaşıyoruz. olabildiğince ketum olmak, böyle hadsiz konuşmalar yapan kişilerden uzak durmaya çalışmak bir nebze olsun kendi hayatımız için faydalı olacaktır.

 4. 3

  ay aman boş muhabbet her lafta konuyu cinselliğe bağlamak erkeklere has bir durum. erkeklerin hayatının %90ı cinsellik zaten başka ne konuşsun adamlar. geri kalan yüzde 10u da futbol. bu arada futboldan nefret ediyorum. bir topun peşinde koşan bir sürü adam, yetmezmiş gibi ağzının suyu aka aka onları izleyen daha çok erkek. gel aşkım erkeğim seni özledim hadi yatk odamıza geçelim sana sürprizlerim var, yeni bir cici aldım görmek istemisin ? bu akşam maç var !… iyi o zaman bu gece topçulara sarılır uyursun 🙂 🙂

  • 5

   Ahhaha buna çok güldüm bende futbol severim. Reddecek kadar degil o cicileri görürdüm

 5. 3

  tabikide erkek bahseder cinsellikden en çok sexi erkekler bence daha çok ararlar

Bir cevap bırakın