doğuştan penisi olmayan erkek var mı

Soru

merhaba, ben yurtdışında uluslararası bir şirkette muhasebede yardımcı olarak çalışıyorum. buradaki muhasebe müdür olan adamla yakınlaştık, bu yakınlığı fazla ilerletince hiç beklemediğim bir cevap aldım. seni üzmek istemem ama aramızdaki bu şeyin ilerlemesi tatsız sonuçlara sebep olabilir dedi. ısrarla sorunca neden diye, sonuçta yetişkin kişileriz mutlu olmayı hak ediyoruz deyince, kendisinin bir erkek sayılmayacağını, görüntüsünün erkek ama penisinin olmadığını, söyledi. nasıl yani küçük mü diye sordum utanarak, hiç yok, beni yanlış tanımanı istemem tam tersine vajinam var dedi. nasıl yani penis yerinde vajinamı var, sen kadın mısın dedim ? tam olarak kadın da diyemem, dedi. aramızda kalırsa sevinirim daha fazla beni utandırma dedi. başka bir şey sormadım ama bu durum o kadar kafama takıldı ki, ne şimdi bu gerçekten böyle bir şey olabilir mi, dışardan bakınca gayet yakışıklı kirli sakallı karizmatik maskülen birisi, reddetmenin yeni bir yöntemi mi ? eskiden sen çok iyisin ama ben sana layık değilim falana derlerdi, bu yeni yöntem mi ? neredeyse adama aç göster inanamıyorum diyeceğim. travesti biliyorum da, vajinası olan erkek de mi var ? ciddi olabilir mi ? tekrar aynı konuyu açmaya utanıyorum ? meraktan da çatlıyorum ?

Cevaplar ( 6 )

  1. evet tamda dediği gibi penisi olmayan, penis yerinde vajinası olan erkekler var. doğuştan olan bir durum bu, penisi olan kadınların olduğu gibi bu erkeklerinde vajinası var. trans geçiş cinsiyete sahiptir, trans man yada female trans man olarak adlandırılır bu kişiler. görselde tamda sizin dediğiniz gibi sakallı kıllı kaslı falan bildiğiniz kaba saba bir erkek olabilir lakın penis yok, yerinde vajina vardır. böyle bir konuda da adamın utana sıkına dalga geçeceğini sanmıyorum ciddi olabilir. sizde bu açıdan bakın, onun size açılmış olmasından rahatsızlık duyduğunu bilin. onu utandıracak sözlerden ve eylemlerden kaçının, gayet samimi olarak anlatmış, bu şekilde bir ilişkinin sürdürülemez olduğunu belirtmiş.

  2. bende duymuştum bunu, hatta erkek değil bu kişler fizyolojik olarak aslında kadınlar, erkek gibi görünüyorlar ama içerisi tamamen kadın diye biliyorum. ayrıca sosyal medyada okumuştum, meşhur bir aktivist ve yazar varmış bu halde 3 çocuk doğurmuş diye. eğer bu adamda dediği gibi bu şekildeyse aslında bir kadın demektir, evlenip sizi mutu edemez çünkü sonuçta ikinizde kadın oluyorsunuz.

    • merhaba sizin yorumlarınızı takip ediyordum uzun bi aradan sonra sizi burda görmek güzel. rica etsem eşinizle olan profil fotoğrafını tekrar koyabilir misiniz silinmişte.

  3. çok acayipmiş, ben ilk defa duyuyorum, gerçi pek porno izlemiyorum izlesem belki görürdüm. neyse yani şimdi adam aslında kadın öyle mi ? yani kadınlarla iyi anlaşması bu sebeple her halde. aşık olsanız evlenseniz ne olacak lezbiyen gibi ilişki mi yaşayacaksınız, çünkü onda penis yok. belki hormon tedavisi ve estetik ile tam olmasada bir kadın gibi görünebilir ama sonuçta onun tercihi onun bileceği şey.

  4. bu tarz trans bireyler gerçekten de var. sanırım trans man gibi bir adlandırması var. her yeri erkek ama kasık bölgesi hariç. erkek gibi de hissediyor olabilir kendini. ancak anatomik özelliklerinden dolayı erkekliğin gereklerini yerine getiremiyorlar.

  5. anladığım kadarıyla hem penisi hem vajinası var. böyle kişilere hünsa yâni erdişi deniyor meselâ salyangozların sülüklerin çoğu böyledir. bu tip kişiler kendini hangi cinste hissediyorsa ona geçmeli.

Bir cevap bırakın