erkeğim külotlu çorap giymeyi seviyorum

Soru

merhaba arkadaşlar, sizinle bir konuda düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. ben 23 yaşında bir erkeğim. kadın kıyafetlerine hastalık derecesinde ilgi duyuyorum. bunu bir türlü bastıramıyorum. tek başıma yaşıyorum, işe giderken, dışarı çıkarken falan giysilerin altına kadın kıyafetleri giyiyorum, külotlu çorap ve tanga favorim. ev gelince de ruhum erkek kıyafetleri içinde olmaktan boğuluyor çıkarıp atıyorum, sonra kadın gibi giyinip evde öyle duruyorum. kadınsı olmaya ve kıyafetle aşırı ilgim olsa da erkeklere bir gram bile ilgim yok, kadın gibi giyinip bir erkekle seks yapma hayalim falan yok. dildo ile anal tatmin gibi şeyler hiç denemedim, denemeyi de düşünmedim. anlayacağınız sadece kıyafetler üzerinden bazı duygularım var. bunu engellemeyi bastırmayı deniyorum olmuyor, sonra serbest bırakıyorum kendimi. öte yandan korkuyorum, bu hisler duygular zamanla ağır basıp beni kötü şeyler yapmaya sevk edebilir mi ? sizce ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 10 )

 1. galiba evli değilsin. bence işini gücünü yoluna oturt daha sonra evlen. karına alakan artınca zamanla bunlar geçecek. sadece kavram karmaşası yaşıyorsun. evlenince karına bu tip sana seksi gelen şeyleri giydir. göreceksin bu sana daha çok zevk verecek.

 2. açıkçası hayat kendi seçimlerimizden ibaret, lakin böyle devam edersen sonunda korkruğun şeyleri yapman mümkün. çünkü bir süre sonra böyle arayışlara girenler çok oluyor. en güzeli bu duyguları düşünceleri bir şekilde bastırman, zaten biraz bastırabilirsen zamanla bunu yapmak daha kolay hale gelir.

 3. böyle şeyler yapmak çok mantıklı değil, zaten sende farkındasın. bir şekilde bu eğilimlerden kurtulmaya çaba göstermen lazım. olmadı psikolog gibi uzmanlardan yardım alabilirsin

 4. bende bayan kıyafetleri giymeyi çok seviyorum özellikle de külotlu çorap giymekten ayrı bir zevk alıyorum. ve gençlik yaşlarımdan beri böyleyim. evlendim çok iyi bir işim var evliliğim çok iyi. ama hala külotlu çorap giymek en büyük zevkim bu korkulacak birşey değil bu hayatta neyden zevk alıyorsan yapacaksın ertelemeyeceksin. neyi yaşamak istiyorsan yaşayacaksın. onu yapma alışkanlık yapar şunu yapma hatalar zinciri devam eder geri dönemezsin yok kardeş öyle birşey sende bu varsa yapacaksın bırak millet ne der sonrası ne olur diye düşünmeyi canın neyi yapmak istiyorsa yap…..

  • meraba ya ne kadardır cd sin canım merak ettim. nasıl başladın böyle. gerçekten tenine deyince o çorap bambaşka dünyaya giriyorsunn

 5. bence çok büyük bir problem değil. bende seviyorum, ancak kendini frenlemeyi bilmen gerek yoksa kötü şeyler yapabilirsin.

 6. benim de jartiyer ve topuklu ayakkabı giymek hoşuma gidiyor. aksiyona da geçmek istiyorum o şekilde.

 7. bence çok büyük bir problem değil. bende seviyorum, ancak kendini frenlemeyi bilmen gerek yoksa kötü şeyler yapabilirsin.

 8. bencede cok büyütmeden normal yaşamak istediklerini yaşa nelerden zevk aldığın önemli hayatta

 9. sadece kıyafet ise sorun yok, ilerisi olursa sorun olabilir erkeklik falan gidebilir dikkat et 🙂

Bir cevap bırakın