geceleri dışarı çıkarken külotlu çorap ve kadın kıyafet giyiyorum

Soru

son zamanlarda kadın kıyafetlerine karşı yoğun bir ilgim var. kimi zaman kıyafet giyip tatmin oluyorum kimi zaman ise geceleri gizlice giyinip dışarı çıkıp dolaşıyorum. bazen pişmanlık duyuyorum bir erkek olarak böyle şeyler yapmak bilmiyorum. bir yandan yapmamak kurtulmak istiyorum, bir yandan dayanamayıp yoğun istek ve arzu ile yine böyle şeyler yapıyorum. kimi zaman keşke kadın olsaymışım diyorum. karmaşa içindeyim bir çıkış yolu bulamıyorum ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  tam bir ikilem içerisindesiniz bu şekilde kalmaya devam ederseniz bu ikilem sizi tüketecek mutlu olduğunuz tarafı seçin sizi huzursuz eden şeyleri yapmayın geçici hevesler bunlar

 2. 7

  kendini bu konuda sorguladıkça daha beter psikolojik bir sarmalın içine girersin. seni çok rahatsız ediyorsa en güzeli hiç yapma. yaparak mutlu oluyorsan o halde rahatsız olma. her ikisini bir arada görüterceksen asla aşırılığa izin verme bırak sadece tadında kalsın. tabi yaptıkların bununla kalmaz, giyinmek yetmez, anal tatminden tutta sonunda partner arayışına kadar giden süreç olabilir. sınırlarını doğru yere çiz, sonra pişman olmak istemediğin şeyi yapma.

 3. 8

  eğilim karmaşası, acaba ben neyim sorgulaması ile kendinizi bir nevi yıpratmak. bu düşünceler, eylemleriniz, yaptıklarınız sizi rahatsız ediyorsa en güzeli yapmamak bunlardan kaçınmak. bu konuda sizi isteklendirecek şeylerden uzak durmaya çalışmak. bir süre bunları uygulamaya çalışırsanız zaten zamanla bu hevesinizde azalma olacaktır. bu sayede hoşanmadığınız şeylerden kurtulmak mümkün olur.

 4. 7

  ateş bacayı sarmış senin. Sakata gelmişsin geçmiş olsun. Yannanlara yan basmışsın aboo.

 5. 3

  aynısı yaşıyorum ama rahat olduğunu gibi takıl en iyisi bu kesinlikle

Bir cevap bırakın