bayan kıyafetleri tunik tayt sütyen külotlu çorap giyiyorum ben neyim

Soru

mrb, ben 24 yaşındayım. bayan tunik, tayt, sütyen, külotlu çorap giyiyorum ve kendimi dişi olarak görüyorum. giymekle kalmıyor kadın gibi kendimi öyle tatmin ediyorum. jartiyer çorabı, dantelli iç çamaşırı, etekli pantolon, mini etek falan giyip ruj sürüyorum. kendimi kadınsı hissediyorum, bilmiyorum ben neyim ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  yaş çok genç, dediklerin tercih yada seçim olmaktan uzak. cinsel zehirlenme yada şehvete kapılıp yanlış yönelim ve tatmin arayışındasın. psikolojiye bağlı cinsel kimlik bunalımı söz konusu. şu aşamada yoğun şekilde psikolojik desteğe ve tedaviye ihtiyacın var.

 2. 0

  cinsel eğilim bozulması var sanki. kafa karışmış, ne olsam, kadın mı erkek mi gibi düşünceler içerisinde bocalayıp duran biri. diğer cevap yazan arkadaş dediğinde haklı galiba, psikolojik tedaviye ihtiyaç olabilir. bu şekilde devam etmeyin ruh sağlığının tamamen bozulması söz konusu.

 3. 0

  ben neyim demenden beli zaten sen şehvet girdabında kaybolmuşsun. kadın olmakla, erkek olmakla, kıyafetle falan senin ne işin var. tüm hayat bundan mı ibaret ? her şey cinsellik mi ? onca şey varken ne diye cinselliğe takılı kaldınız ki. bencede kesinlikle uzman yardımı almalı tedavi olmalsınız.

 4. 0

  kadın partnerimin dantelli külodunu ilk giydiğimde acayip tahrik olmuştum. çok yakıştı yaa deyip mastürbasyon yapıp boşaldım. sonraları bir daha giydim. hiç bir şey hissetmedim. ondan sonra bir daha da giymedim. ha kendi donum ha partnerimin donu. hiç bir değişiklik yoktu. o gün neden öyle hissetmiştim, neden tahrik olmuştum, hala merak ederim.

Bir cevap bırakın