epimedyumlu macun penise sürülür mü

Soru

slm dostlar, sitede benzer soruyu görünce bende epimedium macunla ilgili bir şey sormak istiyorum. şimdi ben yabancı bir siteden 4 tane epimedyum macun aldım, işte gaza geldim kampanya var diye aldım. bir tanesini üstünde yazdığı gibi kullandım, sevgilimle ilişkiye girecekken midem yanmaya başladı gittim soğuk su içtim, biraz sonra da midem bulanmaya başladı, afedersiniz klozete kustum. macun yerken zaten tadı acımtırak gibiydi. sanırım o mideme iyi gelmedi. sonra internette araştırdım bunların içinde gerçekten kimyasal ilaç varmış ondan tadı böyle acımtırak oluyormuş. şimdi ben korktum diğerlerini kullanmak istemiyorum çöpe atıcam. aklıma geldi acaba penise sürülse faydası olmaz mı ? internette araştırırken gördüm macunu penise sürerek kullananlar varmış, gerçek mi ? denesem sürsem penisimi de yakar mı bir şey olur mu ? lütfen dalga geçmeden cevap verin.

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  macunlar sıkıntılı, yani bunun ben söylemeden zaten siz kendiniz anlamışsınız. bir çok kişi bunları bitkisel sanıyor, bitkisel diye bir şey olmaz diye bol bol kullanıyor. bitkisel falan değil, tamamen kimyasal, içinde bal var diyorlar, bal değil kimyasal glükoz, epimedyum var diyorlar, epimedium değil kimyasal vigra tozu, içindeki tek bitkisel şey nane kekik ezmesi, onuda belli olmasın anlaşılmasın diye katıyorlar. ben kullandım macnunları bitkisel sanıp sonunda midemi mahvetti. satarken yalan söylüyorlar %100 bitkisel diyorlar hepsi yalan. isteyen kullansın ama içinde kimyasal olduğunu, kalp krizi geçirme riski olduğunu bilerek kullansın. bu arada hiç bir macun krem falan penise sürerek kullanılmaz. kullanılılır diyen varsada yalancıdır. inanmayan gitsin doktora sorsun. penisede süremek tehlikeli çünkü mideni bile mahveden bu kimyasallar penis derini tahriş edip aşındırabilir. ben baştan kimyasal olduğunu bilseydim kullanmazdım, şimdi mide ülseri ve mide içinde yaralar var onun yüzünden doğru düzgün yemek bile yiyemiyorum.

  • 4

   siz hangisini debenedinz bilmem de hepsi de ayni degildir heralde bunun bence size denk gelen oyle olmali. buyuk sitelerde bile satılıyor bakanlik onaylı

  • 2

   murat bey, keşke sanığınız gibi olsa, zaten aldanmanızdaki en büyük sebep varsayımla hareket etmeniz ve bu şekilde karar almanızdır. garantici olsak toplum olarak aslında bir çok hatadan kurtulacağız, biz ne yapıyoruz herkesi kandimiz gibi dürüst düşünüyoruz. penis büyütücü kremler var bakanlık onaylı, onay sahte değil gerçek ama araştırınca başvuruda cilt nemlendirici diye onay alınmış. bizde sanıyoruz ki onay olunca tamam bu ürün sağlam bakanlıktan onayı var penisi büyütür. öyle olmasa büyütmese bakanlık onay vermezdi diyoruz ve yanılıyoruz. cinsel performası arttırır diye hangi bitkisel ürünün bakanlık onayı var, güldürmeyin beni, macun satıyorsanız reklam yapıyorsanız anlarım ama bilmeden insanları yanıltmayın. bitkisel gıda takviyesi diye bakanlıktan onay alınmış, öyle satılıyor. üstelik bu onayı nasıl alıyorlar size anlatayım, nane kekik ezmesini glükoz ile karışltırıp onaya gödneriyorlar, bakanlık bakıyor inceliyor bunun satılmasında bir sakınca yok diyor, izin veriyor. sonra bu adamlar izini aldıktan sonra ürünlerin içine ilaç etken maddesini basıyorlar, büyük sitelere girip onayını gösterip satışına başlıyorlar. o çok iyi olduğunu idda ettiğiniz birkaç markadan alın belediyenin halk sağlığı labaratuarına gönderin bakalım hangi kimyasal etkenler çıkıyor içinde öğrenin. bunları açıkladım diye şimdi büyük firmaların avukatları peşime düşerler, bu yorumları sildirirler. viygra calis gibi dev firmalar onca arge sonucu bir ürün geliştirip piyasaya sürüyorlar, nane kekik ezmesini glükozla karıştırıp macun yapınca olacak olsa inan o dev firmalar çoktan bu ürünlein kıralını yaparpiyasaya sürerlerdi. azıcık kafayı kullanın, ezbercilik yapmayın. nato kafa nato fikirleri değiştirmeyi güncellemeyi deneyin. ki profilinizi inceleyince karı-kıza boş yanıt vermekten başka bir içeriğiniz olmadığını görüyorum, buda bana kime cevap verdiğim hakında yeterince bilgi sağlıyor.

 2. 5

  bir kadın olarak macunla falan hiç alakam yok ama kesinlikle penise sürülmeyeceğini tahmin edebiliyorum. böyle sorulması bile komik. bu arada @efsaneadam dediği gibi ürünler kimysal ise bilmeden bunları kullanmak tehlikeli olabilir. bencede çöpte atmanız çok daha mantıklı bir hareket olabilir.

  • 4

   alete sürüldüğünü bende yeni duydum cok komik geldi geciktirici diye satilan kremler neyse de macun ne ya :))

 3. 7

  yeni bir şey değil ki bu macun içine ilaç etken maddesi konulması, hala bunları bitkisel zanneden inanan var mı ya ? enerji içeceğine, çikolataya, sakıza, şekere, kahveye, gofrete, kuruyemiş barlara falan pek çok şeye koydular ve sattılar. benzinliklerde çokça bulunuyor bildiğim kadarı ile, tabi kötü yanı içine ne etken madde koydular kaç mg doza sahip bilmiyorsun. doğal diye bilmeden tüketince doz aşımı olursa fydadan çok zararı olur. bu arada penise sürülmez, özgünüm ama komik bir düşünce.

 4. 3

  arkadaşlar boşverin böyle şeyleri, daha iyi bir cinsellik için spora başlayın ve nefes egzersizler yapın

 5. 12

  böyle ürünleri internetten değil de bir aktardan almanız daha doğru olur önce küçük boylarından başlayın miğdenize ve size nasıl etki yapıyor onu gözlemleyin daha sonra doğru ürünü bulacaksınız, mümkünse bu aktar tanıdığınız biri olsun yada arkadaşınız tanıyor olsun ki dandik bişey almayın, ben 10 yıldır kullanıyorum bir zararını görmedim hatta üroloji doktoruna gittiğimde ona da danıştım herhangi bir zararı yok eğer sen bir rahatsızlık hissetmiyorsan kullanabilirsin dedi. aldığın ürünleri kullanma dediğin gibi çöpe at, sakın ha penise süreyim deme.

Bir cevap bırakın